World of Gothic - Forum
Spamul zilnic. - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Spamul zilnic. (/showthread.php?tid=5160)



RE: Discuţii Zilnice 11 - Warhell - 04-10-2014

N-are. De câte ori dau pe canalul ăla văd doar licitaţii.


RE: Discuţii Zilnice 11 - soul of darkness - 04-10-2014

Nu mai vezi o emisiune buna in ziua de azi...


RE: Discuţii Zilnice 11 - Hydrax - 04-10-2014

(04-10-2014, 02:12 AM)soul of darknes Wrote: History chanel mai are vreo legatura cu istoria?


Frate, eu stiu ca inainte ma uitam la acest program non-stop. La lictitatii se gasesc niste lucruri foarte tare ce au legatura cu istoria, si din cand in cand mai dau niste documentare foarte tari despre istorie, si niste chestii cu extraterestii antici. E super!! A da, mai are si un serial tot cu tema fixata pe istorie( in special vichingi sau cum se scrie Haha ).



RE: Discuţii Zilnice 11 - Bogdan - 04-10-2014

De fapt intrebarea lui soul trebuia sa sune asa: mai au legatura canalele educative cu educatia? Iar raspunsul e nu. History e entertaining, dar asa numitele documentare sunt regizate si/sau semi-fictionale. Pe Discovery (si canalele care apartin de companie) au fost televizate mai deunazi doua documentare false, care nu avea nici cea mai mica baza stiintifica (ma rog, putem spune stiintifico-fantastica). Unuia ii zicea Mermaids si celuilalt Megalodon-nu-stiu-cum. Le-am cautat pe IMDB si asa-numiti ameni de stiinta care apar in documentare sunt de fapt actori, iar faptele prezentate erau niste scorniri cat casa (am verificat). Deci da, lasati teveul si treceti mai bine pe YouTube. Am o lista de vreo 25 de canale de stiinta, mult mai interesante (si in acelasi timp reale) si mai usor de urmarit. Daca vrea cineva vreo sugestie let me know.


RE: Discuţii Zilnice 11 - Hydrax - 04-10-2014

Pai, venind vorba de youtube uite aici: . Este vorba despre iluminatii in industria muzicala, Eminem este cel mai "idesat" sa zicem asa in treaba asta. Eu m-am uitat la acest video acum 2 ani si mi s-a parut foarte tare. Recomand cu multa caldura. Dupa cum v-am zis chestia asta putem spune ca este despre religie, dar este si despre adevar . Mie unul mi se pare mai interesant decat unele documentare de stiinta.

P.S. : Are 10 parti, daca vreti sa intelegi despre ce este vorba va recomand sa va uitati la tot! Apropo, intr-unul din acele video-uri este vorba si despre 2 turnuri din America (parca.. nu ma injurati daca am gresit) care se prabusesc din cauza unui avion, acea zi a fost una in care viata mea s-a schimbat.



RE: Discuţii Zilnice 11 - Carnage - 04-10-2014

De fapt are 11 parti....coincidence ? I think not Haha.


RE: Discuţii Zilnice 11 - Hydrax - 04-10-2014

Oricate ar avea, este genial. Vizionare placuta la toti ce il vizioneaza sau ce vor sa il vizioneze Smile !


RE: Discuţii Zilnice 11 - soul of darkness - 04-11-2014

(04-10-2014, 09:57 PM)Carnage Wrote: De fapt are 11 parti....coincidence ? I think not Haha.
Carnage = Iluminatii.
Se vede dupa tricou.


RE: Discuţii Zilnice 11 - Warhell - 04-11-2014



Şi ia ghiciţi cine a avut curajul să lupte cu aştia.


RE: Discuţii Zilnice 11 - Cristian - 04-11-2014

Io.