Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topicul cu sport
Ba da, l-au luat, au postat pe site-ul oficial. Suma e undeva la 55 de milioane conform TransferMarkt.
http://www.fcbarcelona.com/football/firs...ve-seasons

Also, Falcao face vizita medicala la Monaco:
TranferMarkt Wrote:Radamel Falcao is set to have a medical with Monaco on Monday before moving to the Ligue 1 club for 60 million euros (£51,295,000), according to reports in Spain.

The Colombia striker has long been linked with a move away from Atletico Madrid with Manchester United and Chelsea mooted as possible destinations.

However, it appears that Monaco have jumped to the head of the queue with the newly-promoted team having already recruited the likes of highly-rated Porto pair Joao Moutinho and James Rodriguez for a combined fee of around £60million.
replyReply
Io' cred că s-au făcut ceva vrăjitorii la finalele ăstea.
[Image: 572989-poza-da.png]
Mie mi frică ..
Sup
replyReply
Da,cam ciudat...dar totusi tare...
FlowerFlower
replyReply
Heh, tocmai am vazut astazi un citat la sfarsitul unui documentar, citat al lui Einstein care zicea ceva de genul:"Coincidentele sunt modul prin care Dumnezeu isi pastreaza anonimatul." Si, zic eu, doar atat a fost. La nivel general am observat ca in ultimul timp se marcheaza foarte mult in minutele de final.
replyReply
Da,dar daca te uiti mai atent...primul gol din ambele meciuri e inscris in minutul 60...al doilea gol in minutul 68 din penalty la ambele...tot ce difera e o diferenta de 4 minute la ultimul gol...si ar fi fost un meci vazut in oglinda...Smile
FlowerFlower
replyReply
O făcut dumnezo' blat.
Sup
replyReply
Sa vina Cupa ! Sa vina Cupa ! Sa vina Cupa in Ghenceaaaaaaaaaaaaa !
replyReply
Spre informarea ta...Steaua nu mai e in ghencea!
FlowerFlower
replyReply
Stai linistit ca stiu, dar nu puteam sa zic "Sa vina Cupa in National Arena"...
replyReply
Se pare ca Bayern a invins din nou in fata Barcelonei,cu scorul de doi la zero,am impresia ca si anul asta,tot Bayern va domina!
FlowerFlower
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)