Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţii Zilnice 10
E naspa sa ai ziua de nastere cand e ceva sarbatoare, totu se rezuma la un cadou nu doua..
Nu neaparat la cadou. Si da, ,,ce noroc'' scuzeHaha.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



Sarbatori fericite, wog. Am promis anul trecut ca daca si anul asta va gasesc aici, o sa va felicit, asa ca va felicit, desi am senzatia ca va intrerup din hibernare.Haha
(12-25-2013, 03:18 PM)old nick Wrote: Sarbatori fericite, wog. Am promis anul trecut ca daca si anul asta va gasesc aici, o sa va felicit, asa ca va felicit, desi am senzatia ca va intrerup din hibernare.Haha

Sarbatori fericite si tie, old nick. E o hibernare, intradevar, dar dupa hibernare vine si o perioada de trezire. Acum insa hibernarea o sa mai dureze ceva.

Daca il putem tine pe Dorel in echipa de moderare pana iesim din hibernare si membrii importanti pe care-i avem, atunci eu sunt foarte optimist la ce va insemna wogul incepand cu perioada urmatoare (dupa licenta mea, cel tarziu).
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Deci Terente, crezi ca ai putea sa faci un scurt rezumat despre modul ala pe care vroiai sa il faci, ca sa il punem in functiune? Grin
FlowerFlower
http://www.worldofgothic.ro/forum/showth...hp?tid=833

O sa fac si un alt rezumat mai complex.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
S-a intors Nick! Bine ai venit!
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



Craciun fericit!!!

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
Se pare ca odata cu revenirea lui Old Nick, forumul este putin mai activ ca de obicei. Grin
FlowerFlower
Stiu ca nu am mai intrat de mult timp,dar puneti-ma si pe mine l-a curent.....
Si o intrebare care-i faza cu "Povestea lui Terente" si "Povestea lui Hegan" ???!?!?

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 2,198 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 77,162 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
  Discuţiile zilnice din 2015 Szekemri 979 109,077 10-24-2015, 05:56 PM
Last Post: soul of darkness
  YouTube - Discutii generale Bogdan 54 16,257 02-15-2014, 07:50 PM
Last Post: Kristi
  Discutii despre vise D0rYn 68 21,580 02-24-2012, 10:35 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)