Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
România, te iubesc?
#21
Chestiile rele care le-ati zis si voi sunt aceleasi pe care le gandesc si eu. Nu am vrut sa le spun eu, poate pt. ca sunt prea optimist, desi nu sunt motive.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#22
Am fi putut ajunge departe... avem genii, sportivi, cântăreţi foarte buni. Dar de ce să îţi faci o carieră aici? De ce să faci când poţi să stai degeaba sau sa pleci în altă ţară unde se plăteşte mai bine?

Am văzut câţiva români "importanţi" prin alte ţări.
replyReply
#23
(10-03-2011, 08:45 PM)g3orge13 Wrote: Am fi putut ajunge departe... avem genii, sportivi, cântăreţi foarte buni. Dar de ce să îţi faci o carieră aici? De ce să faci când poţi să stai degeaba sau sa pleci în altă ţară unde se plăteşte mai bine?

Am văzut câţiva români "importanţi" prin alte ţări.

Desigur! Ai punctat foarte bine. Cel mai mare exemplu ar fi Lucian Bute.
Sup
replyReply
#24
Suntem buni în a critica, dar când vine vorba să ne schimbăm devine greu de tot. Am întâlnit mulţi copii care "urăsc" ţara asta doar că au auzit la cineva.Când sunt întrebaţi ce părere au, mereu răspunsul este unul negativ.Dar în realitate habar n-au ce este greu cu adevărat;nu au argumente; nu cunosc cum e să nu iei trei salarii din cinci, tva de 24% şi alte rahaturi
ei doar primesc bani de la părinţi şi işi văd de treabă

nu neapărat copii... dar o mare parte din toată populaţia

replyReply
#25
(10-03-2011, 08:50 PM)g3orge13 Wrote: Suntem buni în a critica, dar când vine vorba să ne schimbăm devine greu de tot. Am întâlnit mulţi copii care "urăsc" ţara asta doar că au auzit la cineva.Când sunt întrebaţi ce părere au, mereu răspunsul este unul negativ.Dar în realitate habar n-au ce este greu cu adevărat;nu au argumente; nu cunosc cum e să nu iei trei salarii din cinci, tva de 24% şi alte rahaturi
ei doar primesc bani de la părinţi şi işi văd de treabă

nu neapărat copii... dar o mare parte din toată populaţia

Asa-zisii copii de bani gata..care i-am urat mereu.
Sup
replyReply
#26
Aţi jucat vreodată ceva online cu români?
E imposibil ca după puţin timp să nu înceapă o ceartă... din nimic.
Eu spun că joc DotA pe un server de românaşi.Cam 90 sunt nişte ţigani borâţi care ştiu decât să înjure fără rost.Aţi fi miraţi de câte înjjuratături în limba noastră există xD

Concluzia -> România, nu te iubesc aşa de multHaha
replyReply
#27
Ala care a vazut copii de bani gata de treaba sa scrie :clap: ,cei care nu ,sa scrieRolleye.

P.S am uitat sa zic ca in ziua de azi agatatul fetelor e mai ceva ca in gta san andreass
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#28
Sunt câţiva care posedă creier...deşi nu îmi vin acum exempleWink)
Nu îi poţi băga pe toţi în aceiaşi oală doar că majoritatea sunt aşa cum sunt. Nu îi cunoşti tu pe toţi.
Ştiu chiar şi ţigani care nu sunt aşa cretini xD
replyReply
#29
Eu am vazut:clap:

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#30
(10-03-2011, 08:57 PM)Hegan Wrote: Ala care a vazut copii de bani gata de treaba sa scrie :clap: ,cei care nu sa scrieRolleye.

Chiar era necesar..?! Nu suntem pe un forum de chestii d-astea.

@George: Am jucat, Metin2...pe care regret toata viata mea ca l-am jucat..am ajuns level 50 si ceva si am ramas fara cont..era plin de jmecheri d-aia care se dadeau mari ca iei ban..Doamne..cat regret ca am jucat jocul ala.
Sup
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  La mulţi ani, România! Szekemri 39 10,223 12-05-2012, 08:23 PM
Last Post: Carnage
Exclamation WORLDOFGOTHIC ROMÂNIA: THE RETURNING Szekemri 88 24,749 03-24-2012, 10:29 AM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)