Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
Asta-i ceva de genu.
http://i.imgur.com/beqZ2Xr.png
Dă-i zoom.

Şi pe mine nu m-au filmat ăia cum jonglam cu paharele de absint şi whiskey. ;(
Sup
(04-25-2014, 10:15 PM)Warhell Wrote: Asta-i ceva de genu.
http://i.imgur.com/beqZ2Xr.png
Dă-i zoom.

Şi pe mine nu m-au filmat ăia cum jonglam cu paharele de absint şi whiskey. ;(
Fortza, numa' fortza.
Deci Soul, tu tot ce faci pe forumul asta e un singur lucru, si e de cand ai venit, iti place sa fie animalul de companie al lui Warhell, el are satisfactia ca se simte superior prin faptul ca unul ca tine vrea sa se tina dupa el ca animal care vrea sa-si impreioneze stapanul. Tu un post nu faci fara sa te astepti ca Warhell sa iti zica ceva, nu te injur, e doar foarte amuzant ca odata vorbeai de caini fara stapani si uita-te acum tu ai stapan ce noroc, acum ceva timp latrai pe aici si in sfarsit lui Warhell i s-a facut mila de tine.Haha
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



(04-25-2014, 10:21 PM)Hegan Wrote: Deci Soul, tu tot ce faci pe forumul asta e un singur lucru, si e de cand ai venit, iti place sa fie animalul de companie al lui Warhell, el are satisfactia ca se simte superior prin faptul ca unul ca tine vrea sa se tina dupa el ca animal care vrea sa-si impreioneze stapanul. Tu un post nu faci fara sa te astepti ca Warhell sa iti zica ceva, nu te injur, e doar foarte amuzant ca odata vorbeai de caini fara stapani si uita-te acum tu ai stapan ce noroc, acum ceva timp latrai pe aici si in sfarsit lui Warhell i s-a facut mila de tine.Haha
[Image: 493291794.jpg]
Uploadeaza din nou ca nu se vede!


**********************

Quote:Postare editata
26.04.2014
Warn 2 puncte, jignire user.
Imagini care pot ofensa.
(04-25-2014, 11:33 PM)meph144 Wrote: Uploadeaza din nou ca nu se vede!
NA!
[Image: Az8xbMm.jpg]
Ce-am ras la ultimele posturi. Cred ca e si vinul, totusi.
(04-26-2014, 12:19 AM)Bogdan Wrote: Ce-am ras la ultimele posturi. Cred ca e si vinul, totusi.

Si totusi, bucuria devine agonie cand te gandesti ce-o sa se intemple cu forumul daca lucrurile vor continua asa. [nesigur]
FlowerFlower
(04-26-2014, 12:25 AM)Dorel Wrote: Si totusi, bucuria devine agonie cand te gandesti ce-o sa se intemple cu forumul daca lucrurile vor continua asa. [nesigur]
Nu te supara dar totusi:
[Image: Az8xbMm.jpg]
(04-25-2014, 10:21 PM)Hegan Wrote: Deci Soul, tu tot ce faci pe forumul asta e un singur lucru, si e de cand ai venit, iti place sa fie animalul de companie al lui Warhell, el are satisfactia ca se simte superior prin faptul ca unul ca tine vrea sa se tina dupa el ca animal care vrea sa-si impreioneze stapanul. Tu un post nu faci fara sa te astepti ca Warhell sa iti zica ceva, nu te injur, e doar foarte amuzant ca odata vorbeai de caini fara stapani si uita-te acum tu ai stapan ce noroc, acum ceva timp latrai pe aici si in sfarsit lui Warhell i s-a facut mila de tine.Haha

Hegan, hai să nu folosim cuvinte așa dure, ok? E o părere personală, ai argumentat-o politicos și cu procedee artistice. Anyway, data viitoare folosește eu cred că, înainte.

Quote:Warn scris pentru că e prima abatere de la regulament.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)