Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii zilnice 24.10.2015
Dorele daca erai prin București te chemam pe la mine să-mi gătești câte ceva, ca am fost singur vreo 2 săptămâni și doar diverse tipuri de carne prăjită, cartofi și ciuperci cu maioneza am mancat Haha P. S. Nu mâncați noodls instant, până și noroiul din cernobyl e mai sănătos ca asta (am încercat pt prima dată, never again)

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(08-21-2018, 02:08 PM)cornel Wrote: Dorele daca erai prin București te chemam pe la mine să-mi gătești câte ceva, ca am fost singur vreo 2 săptămâni și doar diverse tipuri de carne prăjită, cartofi și ciuperci cu maioneza am mancat Haha P. S. Nu mâncați noodls instant, până și noroiul din cernobyl e mai sănătos ca asta (am încercat pt prima dată, never again)

Prin ianuarie o sa mai vin prin tara Smile Dar, eu nu gatesc nici pentru mine, ce sa mai zic de altii.  Flower Proud
FlowerFlower
Timpul trece, chestiile mor dar un singur lucru persista, ungurii gay.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


Știți sentimentul ala cand urăști tot ceea ce reprezinta o perdsoana dar in acelasi timp o iubești pentru fiinta minunata care este? Cam asta e problema mea cu Robi, oricum nu pot intr-o singura viata sa le mulțumesc tuturor zeilor ca mi-au dăruit asa un prieten ca el.
Pacat ca ne vedem foarte rar deoarece el trebuie sa stea intr-o rezervatie d-aia speciala pentru unguri.
https://youtu.be/UpLVRzpW10I <--- Robi daca vezi asta melodia aia reprezinta tot ceea ce simt eu pentru tine.

Ce parere aveti insa de Superman in rolul lui Geralt?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


confused2
(09-06-2018, 10:01 PM)Ducipal Wrote: Timpul trece, chestiile mor dar un singur lucru persista, ungurii gay.

Vezi sa nu se afle cumva ca am impartit acelasi pat o noapte , poate iti pateaza reputatia. 
Nuj nici eu ce sa zic de Superman of Rivia , parca nu.
N-au exista martori deci nu s-a intamplat.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


Superman of Rivia suna promitator, BAME only Ciri suna ca cel mai mare bullshit posibil, niciodata nu am inteles de ce se forteaza "diversitatea" in tot ce tine de americani... Poate primeste netflix bani in plus, dar pt a multumii cativa vor viola placerea multora... Daca Ciri e negra (asiatica poate accept) eu clar nu o sa ma uit, probabil o sa ma uit pana o baga pe ea in scena ca sa pot sa-l urasc mai bine.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
OP! op! activitate pe forum !!! Acum 7 zile ce.i drept dar este activitate!!! Neața flăcăi!
Gata cu activitatea pe anotimpul asta, ne mai auzim de craciun si paste si cand o sa fie lansat Cyberpunk 2077 Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 1,774 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
Smile What the h.. happened? 2015 Cyrus35 37 14,286 03-15-2017, 12:02 AM
Last Post: Hydrax
  Discuţiile zilnice din 2015 Szekemri 979 99,972 10-24-2015, 05:56 PM
Last Post: soul of darkness
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 164,247 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'
  YouTube - Discutii generale Bogdan 54 15,334 02-15-2014, 07:50 PM
Last Post: Kristi
  Discutii despre vise D0rYn 68 20,757 02-24-2012, 10:35 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)