Poll: Ce fel de lume doriti sa aiba modul nostru?
You do not have permission to vote in this poll.
Lume Noua (M-am plictisit de Colonie.)
66.67%
8 66.67%
Lume Veche (The Colony forever!)
33.33%
4 33.33%
Total 12 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lumea Modului
#11
Eu zic ca idee sa faceti un mod care sa prezinte povestea din G3 ... De mult vreau asa ceva. Doar povestea principala din G3, fara questuri secundare si creaturi in plus ... doar strict principala poveste (calea lui Xardas). Pt cei care n-au jucat G3 ... se poate?
#12
In urma deciziilor staff-ului si in urma voturilor voastre, am decis: noul nostru mod, ce nu poarta inca un nume, va avea o lume total noua, cu poveste si personaje unice.

Offtopic: Caline, este o idee buna, desi cred ca lumea din Gothic III ar fi prea mare de facut pe motorul lui Gothic I sau NotR. Ar trebui sa il intrebam pe Legend intai...
#13
Calie tu iti dai seama ce zici???
PB a lucrat la Gothic 3atatea ani si tu vrei sa facem noi cum un mod?

1)Nu avem noi atatea cunostinte
2)Ar mai trebui multi moderi priceputi
3)Ar fi prea multa munca pentru nimik
#14
Nu vroiam sa zic sa recreati TOATA lumea din G3 ... Doar ceea ce este strict legat de povestea principala din G3 daca urmezi calea lui Xardas. Fara nicio portiune de teren, personaj, animal, quest etc. care nu are legatura cu strict questul principal. Nu se compara cu a lucra la tot jocul G3. Si nu ar fi munca pt. nimic. Legend tu ai zis ca nu poti juca G3 ... un astfel de mod te-ar putea face sa-l joci in G1 sau G2 daca intelegi ce vreau sa zic. Gandeste-te.
#15
si eu am o idee daca nu este inca prea tarziu... ma gandeam daca faceti tot asa ca si in G1 si G2 cu 3 alegeri clasice: fire mage, guard sau mercenary, atunci voi macar sa faceti o schimbare, faceti ca si in G3 un popor de orci pe care nu tra sai macelaresti (ci doar optional) ca si in G1 si G2 ci sa poti sa vb cu ei si sa poti intra in "clanul" lor Tongue
#16
Ar fi o idee interesanta...sa faci un mon la G1 in care sa nu trebuiasca sa potri vreo arma ca sa nu te atace orci.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Story-ul modului Szekemri 21 7,381 04-27-2012, 10:03 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)