Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O gluma noua: BAC 2013
#61
(07-08-2013, 03:41 PM)dsKed cristy Wrote: LOGIC ca sunt mai bune ca in anii precedenti Haha
N-ai vazut ce subiecte au fost?Cat de usoare au fost...??

In ce clasa esti?
replyReply
#62
Boboc la facultate
replyReply
#63
Am trecut si eu cu bine bacul, 9,15 la mate, 9,20 la bio si 6,50 la romana. Am depus contestatie la romana deoarece cred ca am facut de peste 8, 8,50. Media generala la bac e 8,28.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#64
Vezi ca s-au intamplat cazuri in care din 3 le-a facut 6.30 Haha Poate nu esti atat de norocos sa primesti in +...poate vezi ca iti dau 8.00
replyReply
#65
Pfoai, eu am o frica in ceea ce privește Bacu... Încă un an si îl dau si eu, iar in Martie am simulare... Si i e urat la mate m1. Sad
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#66
(01-15-2014, 11:37 PM)Zamolxis1 Wrote: Pfoai, eu am o frica in ceea ce privește Bacu... Încă un an si îl dau si eu, iar in Martie am simulare... Si i e urat la mate m1. Sad

Mai ai un an, n-ai de ce sa-ti fie frica.. si m1-ule se invata.. mai greu putin, dar nu foarte greu.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#67
Eu nu-mi bat capu, la mate m2 e rezonabil si o sa aleg geogra ca na, economia nu intra in discutie. Vestea buna e ca media 9-12 nu mai conteaza pentru inscriere la faculta, pot sa raman pe 7-le meu Haha.
replyReply
#68
(01-16-2014, 07:14 PM)Robi Wrote: Eu nu-mi bat capu, la mate m2 e rezonabil si o sa aleg geogra ca na, economia nu intra in discutie. Vestea buna e ca media 9-12 nu mai conteaza pentru inscriere la faculta, pot sa raman pe 7-le meu Haha.

Am auzit si io chestia cum ca nu mai conteaza media din clasele 9-12. Haha Desi e corect, pt. ca media aia era irelevanta, o sa fie trist pentru cei care se bazau pe media aia pentru a intra la o facultate ok.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#69
E o chestie cât se poate de corecta. Oricum am început sa iau bacul in serios.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#70
Terentel e sexy cand scrie cu diacritice...............................
Show Content

Si ca sa nu iau warn, mi se pare in regula treaba asta, adica unu' cat de cat normal ia 10 pe linie la un liceu prost si altu' mai genial ia si note mai mici la un liceu cu pretentii.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)