Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propuneri de schimbari in rang
#21
Salut @bechristian95 si bine ai venit in comunitatea noastra, rangul de Moderator nu se da oricui pana nu avem ceva incredere in el.

Acesta incredere se poate dovedi prin multe ,posturi de calitate,posturi care sa depaseasca 20-30 cuvinte si sa ai o exprimare cat mai adecvata,sa ajuti userii,sa te pricepi la ceva(o limba straina inafara de engleza,moding,grafica etc) sau orice lucru care ne poate dovedi 'loialitatea' ta in legatura cu acest forum.

Demonstreaza-ti Loialitatea Si Nu Se Stie Niciodata.

Am niste suspiciuni dar ma abtin momentan.
replyReply
#22
Lol. Mai ai mult pana la moderator.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#23
Moderator, de acum? :Wink): Este ca si cum i-ai cere lui Lothar sa porti o armura ca a lui in Capitolul I (din Gothic II). Nu este deloc usor, intai trebuie sa dovedesti ca esti destul de bun pentru a purta rangul de Dragon Hunter (care nici acesta nu se acorda prea usor). Iar apoi, staff-ul trebuie sa te cunoasca destul de bine si sa aiba incredere totala in tine daca vrei sa faci parte din acesta. Este mult de muncit pentru a obtine rangul meu (pe care nici eu nu l-am obtinut asa usor). :-Oki-:
replyReply
#24
Gata.Am ajuns Dragon Hunter.Un pas mai inainte spre Moderator.Poti macar acum sa imi zici si mie suspiciunile tale,Di3go???Ca sunt curios:-D-:
replyReply
#25
Credea ca esti un spion de pe wog.ro care vroia sa fie moderator aici ca sa creeze panica.
replyReply
#26
Si care este % de ca inca mai pot fi un spion?

(Nu sunt.)
replyReply
#27
Hmm...100% muahahaha (glumesc).

Nu stiu nici daca exact chestia asta cu spionajul o banuia Legend, eu doar am zis ce era evident.
replyReply
#28
aha.oricum..fac orice ca sa i castig increderea

P.D.:Am reusit in Forumul din seria gothic sa postez numai eu in primele 2 pag. de threaduri:-D-:

si jumatate din a 3-a
replyReply
#29
@bechristian95, ma bucur ca ai postat si ca te-ai "zbatut" pentru forumul nostru, dar cum am mai zis trebuie sa stii un anumit domeniu de mai sus, ca de exemplu"
Eu sunt cu designul forumului/"site-ului", plus orice alte proiecte, si nu il ultimul rand ma ocup de problemele legate de forum: erori, "hackereli" etc.
Alex se ocupa cu informatii, contacte cu adminii de pe alte forumuri/site-uri din alte tari + Stiri traduse in limba romana, Artwork.
Dorin se ocupa cu moderarea forumului, sterge spamul, se ocupa de threaduri, etc.
Fiecare dintre noi avem mult mai multe atribute dar le-am enumerat pe cele mai principale.
Deci trebuie sa ne poti fi folositor intr-un anumit domeniu, de exemplu, Modding, sau orice altceva ce am avea nevoie.
replyReply
#30
oricum,cred ca sa fii mod este la fel ca si cum ai avea o slujba dar fara sa fii platitSadcred ca ma multumesc cu dragon hunter.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)