Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cum intru in templul lui Sleeper?
#1
Imi cer scuze ca va cer din nou ajutor, dar chiar nu mai imi aduc aminte cum intru in templul lui Sleeper. Multumesc!
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#2
In templul lui sleeper? Iti trebuie o vraja de teleportare. Vezi ca o gasesti prin tunelurile de langa poarta.
#3
Sau folosesti telekinesis sa iei figurina din varful statuii la care se roaga shamanii, dar atunci trebuie sa omori toti orcii devreme pentru ca te vor ataca.
[Image: bannersigmi2.jpg]
#4
Am omorat toti orcii, am luat figurina, insa nu stiu ce sa fac, ca poarta e blocata. Din cate am inteles, trebuie sa intru pe o a doua poarta. Unde e cea de-a doua poarta?
@Diego: Ce tunel? Unde mai precis?
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#5
Daca ai luat figurina mergi la poarta aia mare din spatele piedestalului unde era figurina si activezi switch-ul (deci daca ai figurina ar trebui sa scrie ca aceasta se potriveste in lacasul acela) si se va deschide poarta spre templu.

Si scrollul de teleportare e acolo: http://img341.imageshack.us/img341/5486/g111jl6.jpg
[Image: bannersigmi2.jpg]
#6
Teleport Orc sau ceva de genul asta?
Cat despre figurina, m-am dus in dreapta, nu acolo unde e aia de teleport, si era o poarta inchisa, unde cand vroiam sa trag de maneta, scria "Levierul este rupt" si atat!
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#7
Sigur ai figurina in inventar???(capul acela cu tepi)
Incearca toate portiile mari de acolo.
[Image: bannersigmi2.jpg]
#8
Am figurina. Am vorbit si cu Orc Shamanu ala si mi-a zis ca pot intra, ca am figurina. E o singura poarta! Daca ai vreuo poza cu poarta, arata-mi-o si mie. Multumesc!
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#9
Asta-i poarta si acolo unde arata sageata e switch-ul pe care il activezi cand ai figurina la care se roaga shamanii.

http://img411.imageshack.us/img411/9771/temye9.jpg
[Image: bannersigmi2.jpg]
#10
Da.. Figurina era sus, am luat-o cu telechinezia, insa nu pot sa deschid, imi arata "Levierul este blocat", iar cand apas click stanga si w, ca sa pun figurina, nu-mi arata nimic. De asta v-am si intrebat, ca eu am ajuns acolo demult, am omorat tot, dar nu merge faza asta.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Temple of the Sleeper Alex* 56 8,588 07-05-2009, 06:35 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)