Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temple of the Sleeper
#1
V-ati blocat? Nu mai puteti trece de un Undead orc shaman imputit? Nu puteti rezolva un puzzle?
Alte nedumeriri? postati aici.

...lol, suna ca o reclama.
[Image: bannersigmi2.jpg]
#2
Cea mai simpla metota, sa te faci gandac.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#3
M-am blocat mai demult la orc shamanu' ala la care nu-i luai nimic cu nicio arma. Dar dupaia mam dus la xardas, am activat URIZIEL si dupa aceea l-am batut pe orc.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
#4
Am si eu o problema. Nu mai gasesc un shaman. Pe primii doi i-am omorat si pe cel de langa URIZEL, dar unu' nu mai stiu unde e. Va rog sa-mi ziceti ca am uitat.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#5
Stii unde ai intalnit primul Templier? Eh, intri pe poarta aia (de preferat, te faci gandac) si o iei drept in fata. Te duci pe o cale stramta, unde intalnesti un Templier Fanatic, iar apoi niste porti inchise. Eh, daca vrei, te faci gandac si intri prin porti, iar a doua modalitate, urci treptele alea ca sa te duci la levier, sa deschizi portile. Ca sa-ti dai seama, sunt patru porti, doua deschise(unde iei cate ceva), iar doua inchise (unde il gasesti pe ultimul Shaman).

Dupa ce ai gasit ultimul Shaman, te duci spre el, iar el o sa te opreasca, dupa ce te-a oprit, te mai duci odata. A doua oara, Shamanul o sa dea in tine, iar tu vei fii obligat sa te intorci la Xardas pentru a-ti face o sabie mai buna, ca sa-i iei din viata.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#6
Da, asa e. Merci mult de ajutor, stiam ca trebuia sa caut pe undeva pe jos.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#7
Cu placere. Pentru alte nelamuriri, posteaza aici, il stiu ca-n palma.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#8
Nu mai am altele. Deja sunt in capitolul 6. Vreau sa atac Old camp si o sa fac un filmulet, cum am promis.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#9
cum sa gauresc-Heart Shrine of The Orcs?
#10
Pai trebuie sa ai cele 5 sabii pe care le gasesti la cei 5 orci shamani undeazi (cele cu care deschizi portile), apoi mergi acolo la Sleeper, deschizi fiecare monument si bagi sabiile in inimi (le baga automat, pe click).


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Cum intru in templul lui Sleeper? huaya 12 2,401 06-12-2009, 02:33 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)