Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rome: Total War
Stiti cum e, usor de invatat, greu de stapanit. Warhell, cred ca o sa imi dai dreptate cand zic ca trebuie sa investesti foarte multa munca in jocul asta.
replyReply
Da..îţi dau dreptate. Eu, cel puţin tot îl joc şi îl joc de vreo 2 ani. Am jucat vanilla + expansiunile, multiplayer foarte mult, la început pierdeam destul de des. Dar am ajuns să fiu inbatabil pe gameranger, aşa că am trecut pe originalul multiplayer (am cumpărat Cd-key pentru el). Am tot sperat că o să joc într-o zi cu "Prince of Macedon" .. sau Alex, aşa cum îl cheamă. Din toate cele 2000 de bătălii ale sale, a pierdut doar una. E mai sus decât nivelul de expert, nu cred că există o denumire ..Haha
Am vrut să ajung ca el, dar deveneam obsedat aşa că m-am lăsat de mp şi am trecut pe moduri. With Fire and Sword, Napoleonic Wars, Terrae Expugnandae (pe departe cel mai bine făcut), Rise of Persia (pe care'l joc acum), Rome Medieval, Battle of Asia (Shogun TW pentru Rome ...) şi lista poate continua ... Haha
Sup
replyReply
Si eu il urmaresc pe Prince of Macedon, a jucat toate jocurile TW si a castigat cum ziceai tu de fiecaredata dar a pierdut odata.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
A pierdut chiar atunci când a jucat cu Dacia, sau Britania, nu-mi mai aduc aminte. Haha
Sup
replyReply
Credeam ca aici:


Ce rau imi pare ca nu pot juca cu Dacia, am ceva probleme cu rome al meu.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
E un fake. POM nu joaca sub numele lui. Mereu îşi alege un alt nume.
Verifică pe contul său original.
Sup
replyReply
Asta atunci:
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
Da. Asta e. Haha
Sup
replyReply
(12-24-2012, 04:01 PM)Warhell Wrote: Medalionum
E Mediolanum, Milano de astazi.

Eu nu am investit atat de mult timp in multiplayer. Insa in single player chiar pot spune ca am cam batut tot. Nu am incercat niciun fel de mod. With fire and sword suna interesant... intradevar la un moment dat m-a captat atat de tare acest joc ca nu ma mai puteam lasa, insa acum sincer il joc ocazional de placere. Adevarul e ca nici nu prea am prieteni cu care sa il joc, iar internetul pe stick e jalnic.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
Warhell, tu poti juca online? Rome simplu.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Medieval II Total War cornel 2 3,692 09-02-2013, 07:30 PM
Last Post: cornel
  Medieval: Total War Robi 4 2,068 05-26-2013, 08:43 PM
Last Post: Robi
  Seria Total War Hegan 9 3,229 12-08-2012, 09:12 PM
Last Post: Hegan
  With Fire and Sword: Total War - Wallachia Warhell 25 6,918 01-20-2012, 05:03 PM
Last Post: Warhell

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)