Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum
#51
ACUM....forumul..e sooper-forum.....place...iar cu flacarile..nush...yo am venit cu ideea....dar vad ca sunt cam obositoare pt ochi....mai bine ramane asha....ca e perfect...

Apropo Legend..am o intrebare...merge sa uploadez o melodie..pe forum....(am una din Gothic III...frate...imi vine sa plang....e asha de frumoasa.....e aia..o canta o femeie...e intalnita si in gothic II-melodia-.......)...daca se poate...sa-mi spui cum....ms..
#52
Exista vreo cale sa pun forumul la loc in engleza? Adica sa imi apara in engleza cand ma loghez eu cu contul meu ... Nu prea imi place in romaneste ...
#53
@Calin..Da se poate uitate prin Panou User
@Bogdan..Si asa nu avem prea mult spatiu mai bine uploadeazo pe RapidShare sau FileFront
#54
Ok.....dar nu se poate ca atunci cand cineva viziteaza forumul...sa cante o melodie din Soundtrack-ul Gothic-ului I, II, sau III....???
#55
Ba da s-ar putea pune un mp3...
#56
Poi...daca se poate pune...ce zicetzi...facem un de-ala...sa se voteze..care vrea....si care nu.....si daca se voteaza ca "DA"...atunci am yo muzica....Soundtrack-ul de la Gothic II, III...etc.etc....vedem noi...deci....ce zicetzi?
#57
Da dar cu muzica pe site nu se va incarca mai greu forumul?

Oricum ar fi misto....sa punem soundtrackul la Gothic 1 sa fie la sectiuniile Gothic 1, la gothic 2 si 3 la fel, la RPB punem melodia aia Medley, la off topic punem manele (lol) si tot asa...

Legend daca ai putea sa schimbi coduriile pentru smile...adica macar la alea importante. Ca e greu sa pui cod dinala mare...mai bine pui coduri asa Tongue Grin Haha si =)) si Wink si ce mai e ca sa fie cum este si pe messenger. Ca multi scriem la mesaj rapid si acolo nu apare lista cu smile.
#58
@legend.. inca nu ai modificat chestia aia cu smilurile? eu sunt obisnuit cu Grin , Haha , =)) , Sad( ,etc. . nu pot s a intru mereu la reply pt a da un smile...
#59
Eu n-as vrea sa se auda melodii cand intru pe forum ... mai ales ca s-ar putea sa se incarce mai greu forumul ... sau daca se pune macar sa fie o optiune de a putea dezactiva muzica pe profilul personal.

De ce nu apare optiunea de reply in Off-Topic?
#60
nu cred ca ar ingreuna prea mult forumul ... o melodie e mica. si daca ar fi nuami 1 max 2 cred ca sar misca aprox la fel de repede


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Propunere REORGANIZARE FORUM dsKed cristy 10 4,980 07-09-2013, 01:56 PM
Last Post: Edd
  Mesaj pentru Bogdan! Warhell 5 3,170 01-05-2013, 11:05 PM
Last Post: Kristi
  My forum bulletin iustintoma 41 11,663 01-10-2012, 07:33 PM
Last Post: Carnage
  Avertisment pentru cei care se joaca de-a hackerii Th13f 4 2,114 07-26-2009, 02:48 PM
Last Post: Patrunjelu'
  [RECOMANDARI] Program pentru filmat screen-ul Edg 4 1,808 05-17-2009, 01:37 PM
Last Post: AngelOfGothic

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)