Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WORLDOFGOTHIC ROMÂNIA: THE RETURNING
#11
Eu bine, voi?
Prima chestie care mi-a sarit in ochi: Ce s-a intamplat cu sistemul de reputatie? Haha
A doua chestie: Proiecte, moduri, ceva HOT TOPIC? Nu prea am mai ajuns pe aici dupa cum stiti, mai intai n-aveam timp, m-am dezobisnuit dupa aia...
replyReply
#12
Speram sa revii mai des TongueSmile.

PS: O sa incerc sa port un dialog cu Necro, ufy si iustin. Cine se angajeaza sa discute cu ceilalti veterani?
replyReply
#13
pai daca i-as cunoaste si le-as stii idurile as vorbi cu eiSmile
OOO faimosul edg...geniala replica care i-ai dat-o lu iustin cu cuburile si soldateiiHaha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#14
Incantat de cunostinta edgSmile
replyReply
#15
(11-25-2011, 09:56 PM)Terente Wrote:
(11-25-2011, 09:50 PM)Edg Wrote: Eee, ce faceti fratilor?

Cand vreau si eu sa te rechem pe worldofgothic, tu nu, batman, batman...vii singur. Haha

Lasa ca a facut bine Haha.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#16
(11-25-2011, 09:57 PM)Raducu Wrote: Speram sa revii mai des TongueSmile.

PS: O sa incerc sa port un dialog cu Necro, ufy si iustin. Cine se angajeaza sa discute cu ceilalti veterani?

Daca-i gasesc, o sa vb cu ei. Doryn e tinta mea principala si chiar as vrea sa-l cunosc dupa ce am citit azi primele pagini din old rpg-ul facut de el si compania... cata pasiune a pus omul asta in povestea asta...mama mama.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#17
(11-25-2011, 10:09 PM)Terente Wrote:
(11-25-2011, 09:57 PM)Raducu Wrote: Speram sa revii mai des TongueSmile.

PS: O sa incerc sa port un dialog cu Necro, ufy si iustin. Cine se angajeaza sa discute cu ceilalti veterani?

Daca-i gasesc, o sa vb cu ei. Doryn e tinta mea principala si chiar as vrea sa-l cunosc dupa ce am citit azi primele pagini din old rpg-ul facut de el si compania... cata pasiune a pus omul asta in povestea asta...mama mama.

Am vorbit eu cu tipul acum un an, ii place sa vorbeasca doar in engleza si e cam orgolios tipul, la sfarsit mi-a dat iggnore pe mess pentru ca el isi pastreaza lista curata si ordonata.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#18
Multumesc, multumesc de primire!
Incantat si eu, roby.

Terente, am un ID al lui Doryn... dar nu l-am vazut online de mult timp.

PS: Am vazut post-ul tau Carnage... deci e clar.
replyReply
#19
(11-25-2011, 10:11 PM)Carnage Wrote:
(11-25-2011, 10:09 PM)Terente Wrote:
(11-25-2011, 09:57 PM)Raducu Wrote: Speram sa revii mai des TongueSmile.

PS: O sa incerc sa port un dialog cu Necro, ufy si iustin. Cine se angajeaza sa discute cu ceilalti veterani?

Daca-i gasesc, o sa vb cu ei. Doryn e tinta mea principala si chiar as vrea sa-l cunosc dupa ce am citit azi primele pagini din old rpg-ul facut de el si compania... cata pasiune a pus omul asta in povestea asta...mama mama.

Am vorbit eu cu tipul acum un an, ii place sa vorbeasca doar in engleza si e cam orgolios tipul, la sfarsit mi-a dat iggnore pe mess pentru ca el isi pastreaza lista curata si ordonata.

Vorbesc si in chineza, daca vrea el. Lasa-mi id-ul lui, te rog. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#20
Welcome back! : )
Imi lipseai! Si fratele tau nu mai intra? : (

Ar trebui sa-ti placa acum, suntem mult mai organizati si... "calmati". Smile
Fighting back!...
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  La mulţi ani, România! Szekemri 39 9,948 12-05-2012, 08:23 PM
Last Post: Carnage
  România, te iubesc? Szekemri 190 48,268 07-19-2012, 06:13 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)