Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls: Morrowind
#1
Wink 
Am de gând sa iau tes morrowind.Se merita? Am auzit ca e destul de fain,nu prea ma intereseaza graficaSmirk
replyReply
#2
Incearca-l. Sper sa nu te plictisesti Grin.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#3
Eu n-am putut să-l joc fără moduri.Să vezi cât îţi ia să omori un melc (ai miss vreo 70-80% xD).
Însă dacă îl modezi bine de tot o să fie tare rău.
Şi m-au enervat animaţiile... e greu să găseşti altele mai bune.
replyReply
#4
hahaHaha
am jucat juma de ora si mam plictisit=))
replyReply
#5
(12-01-2011, 07:20 PM)roby14 Wrote: hahaHaha
am jucat juma de ora si mam plictisit=))

E ff 'nashpa',nici n- are rost sa il joci.
Smirk
replyReply
#6
Eh, gusturile nu se dictuta deci nu poti sa zici ca e naspa, e doar plictisitor pentru altii Grin.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#7
Mi-a luat multe incercari sa-mi placa. Dar acum il iubesc, de vreo 3-4 ani.

Chiar acum iesisem din joc. Am un monk char, se axeaza pe restoration/conjuration/unarmoured/long blade.

Si un screen:

[Image: H1jZj.jpg]
[Image: rKewW.jpg]
replyReply
#8
Sa zicem ca nu am nimic cu TES V: SKYRIM, dar Morrowind, deci Morrowind (o zic cu o ura asa) este un joc care m-a exasperat cel mai mult dintre toate rpg-urile jucate. Excluzand dialogurile acelea pe care le consider idioate, am fost odata trimis nu stiu unde, sa o gasesc pe nustiucare. Pai frate, pe langa ca npc-urile nu te atrag deloc prin nimic, omul ala m-a trimis intr-un loc in care era plin de specimene care mai mult ma enervau decat sa ma faca sa vrea sa intru in discutie cu ele.

Inca mai tin minte exact....eram ca intr-un joc multiplayer de socializare facut pentru copii. Da cunosc astfel de jocuri. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#9
pai pe mine m-a enervat cand am vrut sa fac un sidequest si era unu orb care zicea sa-l ajut sa omoare nush ce vrajitoare ....cred ca am cautat o ora vrajitoarea aia si nu am gasit-o...oricum o sa mai incerc sa il joc odata poate de data asta voi reusi sa-l terminSmile
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  The Elder Scrolls V: Skyrim Szekemri 307 90,038 12-01-2014, 01:41 PM
Last Post: meph144
  The Elder Scrolls Online Bogdan 15 4,688 03-15-2014, 11:37 PM
Last Post: BeoWulf

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)