Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Age of Mythology: Titans
#41
Daca am timp, da.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#42
Se baga cineva la un joc? Poate ne adunam mai multi.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#43
(03-14-2013, 10:43 PM)Terente Wrote: Se baga cineva la un joc? Poate ne adunam mai multi.

Ce zici de luni sau duminica seara? Cand am si eu timp =D. Sau vineri seara...Santaa
replyReply
#44
Parca mai era vorba la un moment dat sa ne intalnim sa jucam. Daca se hotareste mai multa lume, ar trebui dat un link de unde sa "cumparam" jocul, ca sa fim toti pe aceasi lungime de unda. So yeah, eu ma bag.
replyReply
#45
(03-14-2013, 10:46 PM)Bogdan Wrote: Parca mai era vorba la un moment dat sa ne intalnim sa jucam. Daca se hotareste mai multa lume, ar trebui dat un link de unde sa "cumparam" jocul, ca sa fim toti pe aceasi lungime de unda. So yeah, eu ma bag.

O sa ma ocup eu de asta cu linkul.

Si 2., daca ne adunam vreo 4, sa facem un 2 vs 2, ar fi foarte interesant.

Daca sunt si mai multi doritori, bucuria noastra.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#46
So, ce se mai aude? Macar sa stabilim o data cand sa ne intalnim si sa rezolvam cu link-ul, intre timp poate se mai baga cineva.
replyReply
#47
Weekendul viitor, la o ora stabilita? Ce ziceti?

Saptamana asta nu prea pot eu.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#48
E ok pentru mine, dar sa imi dai totusi link-ul intre timp ca sa fiu sigur ca am jocul.

Also, daca tot o planificam asa din timp, ar fi bine sa ne si tinem de asta si sa ne eliberam programul. Aviz amatorilor de promisiuni neindeplinite.
replyReply
#49
Astazi seara eu is liber.
De data asta nu tre sa descarc 12gb cu 1mb/s...
replyReply
#50
Pot si eu in seara asta, am jocul instalat si ready to go. Totusi, Terente zicea ca nu poate pana weekend-ul viitor si pentru more fun (si pentru ca el a venit cu ideea) ar fi mai bine daca l-am astepta si pe el.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)