Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANUNT] Moderator pe forum
#21
Ciudata chestia asta cu alegerile publice. Nu am vazut sa se mai faca asta nicaieri... dar am auzit zvonuri macabre.

Sunt curios ce o sa iasa din asta in orice caz.
[Image: rKewW.jpg]
#22
(01-05-2012, 08:33 PM)Warhell Wrote: Doar pentru asta?Haha

In primul rand pentru asta. Apoi pentru restul lucrurilor pe care le-ai mentionat acolo.Smile

Nu cred ca vor fi alegeri publice. Dar asta e cea mai buna modalitate prin care Radu poate sa-si faca o idee. Ne dam cu parerea, ca in campania electorala, doar suntem romani, nu? Bine ca nu ne certam.Haha
#23
(01-05-2012, 08:34 PM)Faby Wrote: Nu am vazut sa se mai faca asta nicaieri...

De aceea am ales comunitatea asta.
Multe lucruri bune nu se mai fac in alte locuri... ca sa nu zic in toate locurile.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#24
Nu zic ca nu e un experiment bun, dar rezultatele ar putea fi putin urate.

Daca ma asculta cineva... desi inteleg ca nu ar fi mare motiv, pe aici intru foarte rar si citesc foarte putine threaduri, nu am niciun fel de putere si nici nu vreau, dar va implor NU lasati sa devina mod nimeni care se ofera sa editeze posturile userilor pentru greseli de gramatica. One small misstep and it's a whole other matter...

Faza cu puterea si responsabilitatea se aplica oriunde. Nu voi generaliza ca toti cei care se ofera sa devina mozi sunt power-hungry bitches, dar regula cam asa e.
[Image: rKewW.jpg]
#25
(01-05-2012, 08:45 PM)Faby Wrote: Nu zic ca nu e un experiment bun, dar rezultatele ar putea fi putin urate.

va implor NU lasati sa devina mod nimeni care se ofera sa editeze posturile userilor pentru greseli de gramatica. One small misstep and it's a whole other matter...

Imi poti da un motiv?
Sup
#26
In cazul meu si al lui Carnage regula nu s-a aplicat.

Oricum alegerile nu vor fi publice!
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#27
Warhell sau old nick? Eu as spune sa fie 2 MODERATORI pe forum + carnage desigurHaha.
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
#28
Corectatul de gramatica e o exprimare de putere nenecesara. Gramatica nu e necesara sa-ti faci postul inteligibil si interpretabil.

Ca s-o zic pe romaneste, in afara de ego-ul propriu si dorinta de a arata altora cat de puternic esti si ce mare "wielder of power" esti NU exista motiv sa corectezi gramatica nimanui.
[Image: rKewW.jpg]
#29
Alegerile nu vor fi publice iar acest topic a fost deschis pentru ca noi, staff-ul sa ne facem mai usor o ideie.

Si da... dupa cum (cred ca) ai vazut aceasta comunitate este cu mult diferita fata de altele si din cate am observat acest lucru ii incanta si pe utilizatori.
#30
De ce nu facem noi altfel Raducu . De ce nu lasam pe unu MOD si daca merge il lasam permanent . Daca nu il schimbam.
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Smile [ANUNT] Am Revenit! Kristi 19 4,674 07-14-2012, 10:40 PM
Last Post: Zamolxis1
  [ANUNT] Host NOU Raducu' 3 2,144 04-18-2012, 11:33 AM
Last Post: Carnage
  Sugestie creare sub-forum Z3R0 C00L 7 4,312 09-05-2011, 11:09 AM
Last Post: Szekemri
  Un nou moderator. ufy 8 3,821 11-30-2009, 06:52 PM
Last Post: Kristi
Toungue Un Nou Moderator! Raducu' 11 4,883 08-05-2009, 11:25 AM
Last Post: Carnage
  Sa readucem "veteranii" pe forum Helper 16 5,287 05-30-2009, 12:20 PM
Last Post: D0rYn

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)