Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANUNT] Moderator pe forum
#31
Proasta idee!
#32
De ce? Pentru ca nu iei tu MOD? sau ce?
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
#33

(01-05-2012, 08:45 PM)Faby Wrote: va implor NU lasati sa devina mod nimeni care se ofera sa editeze posturile userilor pentru greseli de gramatica. One small misstep and it's a whole other matter...

Ar fi prea mult de corectat, asta e sigurHaha. Si nu ar fi corect sa corecteze cineva greselile altora. Fiecare e ceea ce e, cu bune si cu rele. Corectarea ar fi o cosmetizare inutila si indelungata. In plus unele greseli sunt adorabil de haioase Haha... Aici sunt de acord cu Faby.
#34
Prefer sa nu comentez..
#35
Gandestete ca daca ar fi Walher s-ar supara multi si daca ai fi tu la fel . + ca si in cazul lui old nick ar fi la fel. O sa fie tot felul de certuri in legatura cu : De ce nu am fost eu MOD?
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
#36
(01-05-2012, 08:52 PM)Faby Wrote: Corectatul de gramatica e o exprimare de putere nenecesara. Gramatica nu e necesara sa-ti faci postul inteligibil si interpretabil.

Ca s-o zic pe romaneste, in afara de ego-ul propriu si dorinta de a arata altora cat de puternic esti si ce mare "wielder of power" esti NU exista motiv sa corectezi gramatica nimanui.

Asta crezi tu...
Eu nu suport sa vad o propozitie inceputa fara litera mare sau incheiata fara punct..sau sa vad apelativele astea (mah, bah).
Sup
#37
(01-05-2012, 08:52 PM)Faby Wrote: Corectatul de gramatica e o exprimare de putere nenecesara. Gramatica nu e necesara sa-ti faci postul inteligibil si interpretabil.

Sincer sa fiu, cand am fost ales mod, ma gandeam ca o sa fac si asta. Si am corectat postari. Nu pentru a ma hranii din greselile altora (de putine ori am mentionat ca faceam modificari), nici pentru a ma vedea lumea si sa zica - look, the smart guy TERENTE WHOOAAAU! Doar pentru ca userii recitindu-si postarile si vazand corectura nu mai repetau greseala.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#38
Nu cred ca o sa fie certuri pe tema asta
cunosc userii si nu cred pe vreunu in stare sa zica asa cevaWink
#39
Da Warhell apreciezi mult gramatica . Si am vazut astaHaha.
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
#40
mda...asa e dar treaba asta trebuie supusa la vot...pana la urma eu imi aleg cine va fi calauza literala nu?Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Smile [ANUNT] Am Revenit! Kristi 19 4,675 07-14-2012, 10:40 PM
Last Post: Zamolxis1
  [ANUNT] Host NOU Raducu' 3 2,144 04-18-2012, 11:33 AM
Last Post: Carnage
  Sugestie creare sub-forum Z3R0 C00L 7 4,312 09-05-2011, 11:09 AM
Last Post: Szekemri
  Un nou moderator. ufy 8 3,821 11-30-2009, 06:52 PM
Last Post: Kristi
Toungue Un Nou Moderator! Raducu' 11 4,883 08-05-2009, 11:25 AM
Last Post: Carnage
  Sa readucem "veteranii" pe forum Helper 16 5,287 05-30-2009, 12:20 PM
Last Post: D0rYn

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)