Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANUNT] Moderator pe forum
#41
(01-05-2012, 08:57 PM)Warhell Wrote: Eu nu suport sa vad o propozitie inceputa fara litera mare sau incheiata fara punct..sau sa vad apelativele astea (mah, bah).

Nu as fi de acord sa corecteze cineva frazele lui Hegan sau balbaielile repezite ale lui Zamo Haha. Sau greselile mele de hodorog chior Haha. Sunt lucruri care ne definesc, fie ca ne plac sau nu.
#42
(01-05-2012, 08:57 PM)Warhell Wrote:
(01-05-2012, 08:52 PM)Faby Wrote: Corectatul de gramatica e o exprimare de putere nenecesara. Gramatica nu e necesara sa-ti faci postul inteligibil si interpretabil.

Ca s-o zic pe romaneste, in afara de ego-ul propriu si dorinta de a arata altora cat de puternic esti si ce mare "wielder of power" esti NU exista motiv sa corectezi gramatica nimanui.

Asta crezi tu...
Eu nu suport sa vad o propozitie inceputa fara litera mare sau incheiata fara punct..sau sa vad apelativele astea (mah, bah).

Forumurile nu exista ca sa implineasca dorintele egoiste ale moderatorilor. Ceea ce nu suporti tu sa vezi nu are nicio legatura cu mersul forumului, e absolut irelevant.
[Image: rKewW.jpg]
#43
Pai .... Raducu ar putea inchide topicul si nu da la nimeni MOD . Asa ar fi cel mai bine .... dar asta e doar parerea mea .
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
#44
asta asa e...sper sa iesi tu old nick...eu si ceilalti stim ca nu avem nicio sansa deoarece tu esti mai experimentat!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#45
Ok...atunci daca o sa ies moderator nu o sa modific nimic avand in vedere gramatica..
Sup
#46
Dar o sa vina iar certuri cu : De ce ai inchis topic? De ce n-ai dat MOD?
Si tot restul... Deci practic oricum nu-i bine.
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
#47
Ei bine, de ce nu mi-ati reprosat asta pana acum? Nu cred ca ii placeau nimanui postari de genul:

Quote:Heik nu pot ternmina gotic 3. Dece?

Va garantez ca au fost si mai rele decat atat. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#48
E prea greu sa faci alegere intre Warhell si old nick . Amandoi sunt buni am zis ca ar fi bun old nick dar nici Warhell nu se lasa mai prejos .
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
#49
Old nick sper ca Raducu' sa te aleaga pe tine...caci daca am conduce noi ceilalti, forumul poate ar duceo mai prost! Eu am spus deja, moderatorii au nevoie de un ajutor, si daca tot promitem tot felul de chestii minore si nu le oferim ajutor, forumul se va destrama! Eu ceea ce voi face in primul rand, va fi curatenie pe forum! In al doilea, voi adauga cateva concursuri, trei voi tine de respectarea regulilor...asta este ceea ce as putea promite...desi nu e suficient! A si implicare dupa propria putere!
Lucrurile astea nu sutn suficient, iar old nick detine mai multe calitati ca noi! Deci votati P.O.N(Partidul ol nick)Haha
Warhell e mult sub old nick! Esti nou pe forum, deci nu ai avut ocazia sa-i cunosti. Warhell nu te cred la faza cu Hitler!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#50
(01-05-2012, 09:08 PM)Zamolxis1 Wrote: Old nick sper ca Raducu' sa te aleaga pe tine...caci daca am conduce noi ceilalti, forumul poate ar duceo mai prost! Eu am spus deja, moderatorii au nevoie de un ajutor, si daca tot promitem tot felul de chestii minore si nu le oferim ajutor, forumul se va destrama! Eu ceea ce voi face in primul rand, va fi curatenie pe forum! In al doilea, voi adauga cateva concursuri, trei voi tine de respectarea regulilor...asta este ceea ce as putea promite...desi nu e suficient! A si implicare dupa propria putere!
Lucrurile astea nu sutn suficient, iar old nick detine mai multe calitati ca noi! Deci votati P.O.N(Partidul ol nick)Haha
Warhell e mult sub old nick! Esti nou pe forum, deci nu ai avut ocazia sa-i cunosti. Warhell nu te cred la faza cu Hitler!

Nici nu e nevoie. Nu ma intereseaza daca ma crezi sau nu, o sa vedeti voi daca se va intampla sa fiu moderator. Poti sa ai incredere in mine sau nu, nu eu aleg pentru tine.
Sup


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Smile [ANUNT] Am Revenit! Kristi 19 4,800 07-14-2012, 10:40 PM
Last Post: Zamolxis1
  [ANUNT] Host NOU Raducu' 3 2,209 04-18-2012, 11:33 AM
Last Post: Carnage
  Sugestie creare sub-forum Z3R0 C00L 7 4,390 09-05-2011, 11:09 AM
Last Post: Szekemri
  Un nou moderator. ufy 8 3,880 11-30-2009, 06:52 PM
Last Post: Kristi
Toungue Un Nou Moderator! Raducu' 11 4,992 08-05-2009, 11:25 AM
Last Post: Carnage
  Sa readucem "veteranii" pe forum Helper 16 5,432 05-30-2009, 12:20 PM
Last Post: D0rYn

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)