Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANUNT] Moderator pe forum
#71
Hai sa aud!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#72
Nu ma cunosti cand ma enervezWink.
Si sa sti ca nu vreau sa apara conflicte pe acest topic deci gata. Bine?
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
#73
As vrea si eu sa fiu moderator, as opri certurile, edita injuraturile. Sterge greselile gramaticale sau posturile de spam. Nu voi necinsti pe nimeni. Voi ajuta pe oricine imi cere ajutorul.


P.S si eu il aleg pe old nick


Eu am fost activ, nu m-am certat si am ajutat mereu mebri. Am ajutat povestea old rpg 2. Si nu am facut ceva care sa creeze ura pe mine.

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#74
Si aici cearta? Va rog, nu va abateti de la subiect ca sa nu fiu nevoit sa aplic si aici regulamentul.
#75
Imi pare rau Raducu pentru felul cum m-am comportat.
“Our lives are not our own. We are bound to others, past and present, and by each crime and every kindness, we birth our future.”
#76
Hegan...tu nu ai ce greseli de exprimare sa corectezi...prima data corecteaza-le pe ale tale...nu zic si eu mai scriu cu greseli, dar macar din cand in cand mai sunt si eu atent!
Raducu' asta nu e cearta...e schimb de opinii! Si baiatului i-am vorbit cu ma...ce am facut gresit?
Mhm ai 17 ani?
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#77
Am zis ca as face ce ar face orice moderator, ce ai fi vrut sa zic ca le las asa la iveala daca le vad?

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#78
asta asa e....dupa discursuri nu poti sa-ti dai seama cine ar putea fi moderator deoarece toti am scris la fel...cativa dintre noi printre care old nick, warhell si eu am mai adaugata alte chestii infime...eu zic ca moderatorul nu poate fi ales fara vot, doar dupa discurs...ar fi o greseala ca modul sa fie ales dupa discurs!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#79
(01-05-2012, 09:45 PM)Zamolxis1 Wrote: asta asa e....dupa discursuri nu poti sa-ti dai seama cine ar putea fi moderator deoarece toti am scris la fel...cativa dintre noi printre care old nick, warhell si eu am mai adaugata alte chestii infime...eu zic ca moderatorul nu poate fi ales fara vot, doar dupa discurs...ar fi o greseala ca modul sa fie ales dupa discurs!


Deci propui un poll?

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#80
(01-05-2012, 09:32 PM)Hegan Wrote: 1. As vrea si eu sa fiu moderator, as opri certurile, edita injuraturile. Sterge greselile gramaticale sau posturile de spam. Nu voi necinsti pe nimeni. Voi ajuta pe oricine imi cere ajutorul.

2. Eu am fost activ, nu m-am certat si am ajutat mereu mebri. Am ajutat povestea old rpg 2. Si nu am facut ceva care sa creeze ura pe mine.

1. E foarte greu sa opresti certurile, crede-ma. Dar fiind cel mai tanar din comunitatea noastra, sunt sigur ca tu vei fii unul dintre liderii urmatoarei generatii.
2. Stiu toate astea si pt. asta ai castigat respectul unora de pe aici.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Smile [ANUNT] Am Revenit! Kristi 19 4,802 07-14-2012, 10:40 PM
Last Post: Zamolxis1
  [ANUNT] Host NOU Raducu' 3 2,209 04-18-2012, 11:33 AM
Last Post: Carnage
  Sugestie creare sub-forum Z3R0 C00L 7 4,391 09-05-2011, 11:09 AM
Last Post: Szekemri
  Un nou moderator. ufy 8 3,880 11-30-2009, 06:52 PM
Last Post: Kristi
Toungue Un Nou Moderator! Raducu' 11 4,992 08-05-2009, 11:25 AM
Last Post: Carnage
  Sa readucem "veteranii" pe forum Helper 16 5,433 05-30-2009, 12:20 PM
Last Post: D0rYn

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)