Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ANUNT] Moderator pe forum
#81
(01-05-2012, 09:47 PM)Terente Wrote:
(01-05-2012, 09:32 PM)Hegan Wrote: 1. As vrea si eu sa fiu moderator, as opri certurile, edita injuraturile. Sterge greselile gramaticale sau posturile de spam. Nu voi necinsti pe nimeni. Voi ajuta pe oricine imi cere ajutorul.

2. Eu am fost activ, nu m-am certat si am ajutat mereu mebri. Am ajutat povestea old rpg 2. Si nu am facut ceva care sa creeze ura pe mine.

1. E foarte greu sa opresti certurile, crede-ma. Dar fiind cel mai tanar din comunitatea noastra, sunt sigur ca tu vei fii unul dintre liderii urmatoarei generatii.
2. Stiu toate astea si pt. asta ai castigat respectul unora de pe aici.

Si vrei sa spui ca s-ar putea intampla? Dar nu acum? Eu unul cred ca pot rezolva o cearta dar tu ai experienta.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#82
terente te contrazic...Hegan este adevarat ca este pur si inca este la o varsta a inocentei! Desi acest post ii va face pe toti sa rada ...treaba lor! Hegan nu are prea multa experienta, desi cel mai bine ar conduce un om inocent care in acelasi timp este la varsta in care scoala nu i-a distrus imaginatia!
Dar totusi, old nick este adevaratul om care merita aceasta deosebita onoare, pentu ca sa remarcat prin munca pe forum si prin nelimitata lui imaginatie, a incercat sa stinga certuri si este destul de intelept!
Dupa cum am spus trebuie organizat asa un vot, macar ca sa se vada ce doreste plebea!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#83
(01-05-2012, 09:49 PM)Hegan Wrote:
(01-05-2012, 09:47 PM)Terente Wrote:
(01-05-2012, 09:32 PM)Hegan Wrote: 1. As vrea si eu sa fiu moderator, as opri certurile, edita injuraturile. Sterge greselile gramaticale sau posturile de spam. Nu voi necinsti pe nimeni. Voi ajuta pe oricine imi cere ajutorul.

2. Eu am fost activ, nu m-am certat si am ajutat mereu mebri. Am ajutat povestea old rpg 2. Si nu am facut ceva care sa creeze ura pe mine.

1. E foarte greu sa opresti certurile, crede-ma. Dar fiind cel mai tanar din comunitatea noastra, sunt sigur ca tu vei fii unul dintre liderii urmatoarei generatii.
2. Stiu toate astea si pt. asta ai castigat respectul unora de pe aici.

Si vrei sa spui ca s-ar putea intampla? Dar nu acum? Eu unul cred ca pot rezolva o cearta dar tu ai experienta.

Exact. E foarte greu si uneori imposibil fara sa-i avertizezi.

(01-05-2012, 09:51 PM)Zamolxis1 Wrote: terente te contrazic...Hegan este adevarat ca este pur si inca este la o varsta a inocentei! Desi acest post ii va face pe toti sa rada ...treaba lor! Hegan nu are prea multa experienta, desi cel mai bine ar conduce un om inocent care in acelasi timp este la varsta in care scoala nu i-a distrus imaginatia!

Am vazut cu totii ce poate Hegan, cand vine vorba de imaginatie. Pariez ca toti credeam ca nu o sa faca fata ca cel mai important om din poveste (old rpg 2) si uite ca ne-a impresionat pe toti.

Dar autoritatea vine odata cu varsta. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#84
Pai ok eu doar vroiam sa ajut lumea si sa impac lucrurile. Aici ai dreptate... nu sunt o fire dura.

[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#85
Treaba voastra, voi hotarati, nouane trebuie un moderator de durata si cat de cat rigid. Hegan, nu ar fi ascultat, iar el ne fiind obisnuit cu certurile nu va pune in aplicare regulamentul ci se va tine flexibil. De aceea avem nevoie de old nick!
Desi alegerea voastra e alta, plebea il vrea pe old nick..iar argumente am avut destule...si as vrea sa fiu si eu putin bagat in seama aici!
Dupa cum ai spus, autoritatea vine odata cu varsta, iar old nick ar stii cel mai bine sa inabuse o cearta!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#86
Vorbiti serios? deja 9 pagini ? holy shit Haha
[Image: 242idki.png]
#87
(01-05-2012, 10:06 PM)Carnage Wrote: Vorbiti serios? deja 9 pagini ? holy shit Haha

=))
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#88
(01-05-2012, 09:54 PM)Zamolxis1 Wrote: Treaba voastra, voi hotarati, nouane trebuie un moderator de durata si cat de cat rigid. Hegan, nu ar fi ascultat, iar el ne fiind obisnuit cu certurile nu va pune in aplicare regulamentul ci se va tine flexibil. De aceea avem nevoie de old nick!
Desi alegerea voastra e alta, plebea il vrea pe old nick..iar argumente am avut destule...si as vrea sa fiu si eu putin bagat in seama aici!
Dupa cum ai spus, autoritatea vine odata cu varsta, iar old nick ar stii cel mai bine sa inabuse o cearta!

Zamo, decizia e a lui Radu. Nu e nevoie de alegeri, votul despre care vorbesti e unul "virtual" ca si spatiul in care se desfasoara forumul. Si principalele reguli care se aplica aici sunt regulile staff-ului, nu ale plebei pentru ca suntem pe un domeniu "privat", nu pe strada.Smile Radu poate sa intrerupa activitatea forumului dint-un click, deci ne supunem regulilor lui. Ca ne place sau nu, e un fel de dumnezeu aici. Si daca alegem sa incalcam regulile staff-ului o facem pe raspunderea noastra. Si eu am facut-o, si am fost pedepsit pentru asta. Suntem liberi sa ne exprimam parerile dar trebuie sa suportam consecintele parerilor noaste. Nu zic ca trebuie sa tremuram de frica la fiecare vorba aiurea pe care o scapam din gura, dar trebuie sa fim constienti ca vom fi sanctionati corespunzator pentru alegerea noastra. Vreau sa te rog sa nu mai fii asa patimas ca iei warn aiurea pentru niste prostioare ieftine.Haha
#89
Politica infierbantata... conflicte puternice... haos...

I say we lie back and enjoy the ride :D
[Image: rKewW.jpg]
#90
Asta asa e...ma simt ca un haiduc cu 10% warnHaha !!! Glumesc!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Smile [ANUNT] Am Revenit! Kristi 19 4,800 07-14-2012, 10:40 PM
Last Post: Zamolxis1
  [ANUNT] Host NOU Raducu' 3 2,209 04-18-2012, 11:33 AM
Last Post: Carnage
  Sugestie creare sub-forum Z3R0 C00L 7 4,390 09-05-2011, 11:09 AM
Last Post: Szekemri
  Un nou moderator. ufy 8 3,880 11-30-2009, 06:52 PM
Last Post: Kristi
Toungue Un Nou Moderator! Raducu' 11 4,992 08-05-2009, 11:25 AM
Last Post: Carnage
  Sa readucem "veteranii" pe forum Helper 16 5,432 05-30-2009, 12:20 PM
Last Post: D0rYn

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)