Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sportul in viata noastra
#1
De cate ori apare sportul in viata voastra pe saptamana, pe luna, pe an? Ce sport obisnuiti sa practicati?
replyReply
#2
Fotbal. Acum a mai ramas decat fotbalul pe sintetic.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#3
Tot fotbal, de aproximativ 3 ori pe saptamana.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#4
Fotbal pe sintetic, odata pe saptamana.
You are a Mora !
replyReply
#5
Cum adica fotbal pe sintetic?

Eu joc Baschet. Imi place baschetul. Grin Nu prea avem terenuri unde sa jucam, dar joc cand pot si unde pot.
Si mai joc fotbal si tenis de picior cu varul meu la el la tara, ca la mine in clasa nu am sanse sa joc. Am in clasa pe Cristiano Ronaldo, Henry si de genul asta. Smile
Si, in ultimul rand, practic ping-pong... Am o carciuma cu o masa de ping-pong chiar langa casa.
replyReply
#6
Joc baschet aproape tot timpul, si fotbal din an in Paste. Grin
I'm back=)):hi
replyReply
#7
In ultimul timp, singura activitate pe care o practic eu cred ca e plimbatul cainelui... Serios, imi plimb cainele aproape in fiecare zi. Smile
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#8
Ai caine? Ai poze cu el? Poate le pui in threadul cu poze (daca avem asa ceva Grin)
Si, oricum, ce activitate sportiva este plimbatul cainelui?
replyReply
#9
Eu in cea mai mare parte joc fotbal, aproape in fiecare zi. Dar cred ca o sa ma apuc de baschet... Ma mai gandesc.
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
replyReply
#10
@Helper, plimbatul cainelui nu e activitate sportiva, Smile e o activitate pe care o practic... in loc de sport... fac miscare, mai alerg cu el.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Toungue Viata pe care o traim Cryssalis 195 57,778 09-28-2012, 11:07 PM
Last Post: Cryssalis
  Benzile Desenate - Copilaria Noastra Zamolxis1 31 8,129 03-12-2012, 04:54 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)