Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jocuri Online
#1
Human-Age un joc online interesant...iti faci un personaj...ai o casa...pe care ti-o dezvolti cum vrei tu si la fel si personajul...are skiluri primite prin queste...poti sa iti alegi o slujba(la inceput ai doar 3)...si avansezi din epoca preistorica pana in prezent...
...pt mai lulte detali jucati...
...daca va inregistrati nu uitati sa scrieti la sponsot sau asa ceva 'Filipp'...primiti automat dupa ce iti validezi mailul 50 de bani...(bani care sa folosesc in joc)
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#2
Kal Online - nu are cine stie ce grafica. Game Play asemanator cu L2, WoW, etc, . Ce face diferenta? Dificultatea! Iti trebuie vreo 3 ani ca sa ajungi la lvl 60 ( si asta nu este maxim ). E un joc greu, dar mie imi place. Exista 3 clase ( mage, archer si knight ), cate 2 job-uri pt fiecare clasa, 3 ancient animals, in care te poti transforma ( baby, adult, ancient ). Si multe altele. kalonline.com pentru joc. Smile. Daca va apucati de joc, cautati-ma pe server 1 ( Hanin ), nick: Eurathia / Guild: KingsOfWaR.
replyReply
#3
Pare promitator... ca veni vorba le lineage 2...uitati aici un server FOARTE TARE...am mai multe personaje...cautati-ma pe:Liberator...L1b3rator...Fastum...si BloodElven...app...voi incerca Kal Online..Wink...
App:...zine mai multe lucruri despre kal Online...de ex daca ai mount...da ma gandesc ca ai...pt ca orice jok online ce se respecte baga ceva cai...cv animale...e...numa sa se poate calari...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#4
NU ai mount, pur si simplu te transformi in animalul respectiv. Gasesti pe site screenshots, si vezi mai exact cum arata.

exista duel, war, aliante intre guild-uri, tot felul de evenimente, party-ul se face de maxim 6 useri, guild-urile au 4 nivele, si cu fiecare nivel deblochezi mai multe facilitati pt guild-ul respectiv, exista honor rank, de la private pana la general. Este destul de complex jocul, dar necesita timp Smile.
replyReply
#5
WOOOW............cum am spus pare a fi calumea...oricum...eu acum il downloadez...ai imi place chestia asta cu transformatul in animal...la WoW puteai sa te transformi in animal numa daca erai saman sau druid...cu o vraja...app de la ce nuvel aptilua vraja aia...de transformare?...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#6
Exista un Rage Bar, care creste pe in timp ce omori monstri, cu cat sunt monstri mai mari, cu atat si ragebar-ul se umple mai repede. Rage-ul se consuma atunci cand stai transformat. Initial, primesti quest-ul pentru ancient animal la lvl 15. Faci questul respectiv si primesti un ou ( la alegere, ancient bird, ancient tiger sau ancient panther )

bird-ul e pt magic ( adica pt mage )
panther e pt archer ( e si cel mai rapid animal )
tiger e pt knight ( ii da mult strength, si e mai rapid decat bird, dar mai incet ca panther )

oul respectiv trebuie sa-l "cresti" adica, il echipezi, si iti da niste stats in plus, health, inteligence, strength, agility, etc, depinde de tipul oului, cat timp il ai echipat, acesta face experienta, odata la cateva secunde ii creste experienta cu 10pcte, si de fiecare data cand omori monstri galbeni, cu cate 1 punct pt fiecare mob. )

Trebuie sa aduci oul pana la grade 11 ca sa devina baby tiger, panther, bird. Abia atunci te poti transforma. Mai este o restrictionare, de exemplu, nu poti sa porti animal de grade 30, daca tu ai lvl 29 la caracter. Experienta pentru animal creste destul de greu, cel putin la inceput. Eu am ajuns la lvl 35 pana cand am reusit sa-mi fac pasarea.

Bine, daca ai bani, poti sa-ti cumperi direct animalul de ce grade vrei tu de la alti jucatori. Defapt jocul este bazat foarte mult pe bani ( geons ). In concluzie, nu exista un nivel la care sa te poti transforma, probabil 20+ ca sa ai totusi un ragebar consistent care sa-ti permita sa te transformi.
replyReply
#7
Mi-ai putea da si mie site-ul Dark4ever...te rog ?
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
replyReply
#8
Am o veste...cand am intrat sa ma inregistrez...era sa fak o criza de nervi deoarece...nu primeste mailuri de yahoo...apoi mam bagat la hotmail...si nici asa nu merge...tu cum ai facut...@dark4ever...?...ahh...si uite siteul... http://www.kalonline.com/
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#9
Incearca asta,eu il folosesc cam tot timpul si merge bine.La acceptat peste tot.
replyReply
#10
Filip Wrote:Am o veste...cand am intrat sa ma inregistrez...era sa fak o criza de nervi deoarece...nu primeste mailuri de yahoo...apoi mam bagat la hotmail...si nici asa nu merge...tu cum ai facut...dark4ever...?...ahh...si uite siteul... http://www.kalonline.com/


Si eu am avut aceeasi problema. Pana cand am vorbit cu Diego si mi-a rezolvat-o.Grin
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Recomandări jocuri Bogdan 61 16,219 12-23-2014, 02:22 PM
Last Post: BeoWulf
  Jocuri pentru Android Warhell 27 5,314 04-09-2014, 09:45 PM
Last Post: Warhell
  Lucruri amuzante din jocuri Bogdan 7 3,538 08-30-2013, 10:03 PM
Last Post: Bogdan
  Colecţia mea de jocuri pentru PS2 Warhell 0 1,083 08-23-2013, 11:59 AM
Last Post: Warhell
  Probleme tehnice si erori jocuri adi1997 4 2,181 05-15-2013, 11:29 AM
Last Post: Bogdan
  Ştiri cu şi despre jocuri Bogdan 18 5,773 04-10-2013, 01:18 PM
Last Post: Bogdan
  Jocuri Android ThePaladinHero 26 5,851 03-13-2013, 04:09 PM
Last Post: Robi
  Cate jocuri ati reusit sa terminati? Altair xD 143 42,402 02-16-2013, 04:53 PM
Last Post: Warhell
  Jocuri preferate Bamfy 74 24,261 11-12-2009, 05:32 PM
Last Post: Altair xD

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)