Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numele eroului
#11
pai da .din gothic am luat ,,numele,, asta. nu mai imi aduc exact aminte cine ii zicea asa. parca xardas in gothic 2 si parca ii mai zicea cineva asa in gothic3 dar nu mai stiu cine.. parca un orc..
#12
Am acceasi parere ca voi ...undear ami fi aventura suspansul cand un orc sau un alt om te striga in intr-o pestera ioane vasile sau alt nume....???? e frumos a strice stranger sau sa nu strige nici un nume sa faca un sgomot sa te sperie....n sunt un maniac horror dar in gothic chair merita sa te sperii mai ales in gothic 1 si 2.nuj parerea mea e ca e bine asa cum e....
#13
uite Innos, ai mai gasit o denumire, Stranger Wink
[Image: bannersigmi2.jpg]
#14
Nameless nu are nici un nume, de aceea i se zice Nameless in primul rand, dar, in schimb, are multe porecle: cea mai des utilizata este "Stranger" (de catre majoritatea oamenilor), urmata de catre Morra (asa zic Orcii), "Decider" (Druizii) si "Redeemer" (Rebelii). O alta porecla ar mai fi "Friend" (asa ii zice Ur-Shak in Gothic II).
#15
d0rynpl,este Ur-Sark in g2 ca eu nu am auzit
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
#16
Nu stiu ce nume avea eroul, nu mam intrebat nici o data.
I'm back=)):hi
#17
sti ce nume ias pune eu,ias punele numele Atila,Beowulf sau Demon Hunter(aici am cam exagerat)
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
#18
Haha jucatori de gothic...
"You still don't know who I am? You are the one that bare no name, just like me..."
"I am... just another poor devil"
"I am... your name is not important here"
Deci cei de la PB chiar nu i-au dat un nume... Si au zis ca nu o sa-i dea oricum...
Numele eroului... neimportant...
#19
Dar totusi stim ca are un nume, si eu ma simt bine stiind doar atat. Mai mult nu ma intereseaza nici pe mine. Faptul ca nu i-a fost dat numele face din Gothic un joc si mai deosebit.
[Image: bannersigmi2.jpg]
#20
v-atzi pus armura de bandit in City of Khorinis???? vetzi vedea ca numele eroului se trabsforma in "filthy bandit".....Haha


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic - Cum schimb numele personajelor Simy 7 2,120 05-02-2008, 01:31 AM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)