Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numele eroului
#21
haha Haha)
Denumirea sub care e cunoscut eroul de catre Water Mages: Preserver
[Image: bannersigmi2.jpg]
#22
Iar daca iti pui armura de pirat in Bandit's Camp....numele eroului se transforma in "Filthy Pirate".... =))
#23
si nu ar fi fain sa fie ala numele adevarat al eroului ? Haha))))))))))))))))
[Image: bannersigmi2.jpg]
#24
Merge sa dam nume la erou...cu Marvin Mode-u'......Tongue
#25
d0rynpl Wrote:Parerea mea este ca eroul nu ar trebui sa aiba nici un nume (de aceea ii zice Nameless, in primul rand). Cand joc Gothic vreau sa simt ca eu sunt cel care se joaca, nu Tom, Bob, etc.

Sunt de aceeasi parere.
You are a Mora !
#26
si eu sunt de aceiasi parere cu cel de deasupra mea
#27
Dar cred ca vom afla numele lui in G4, daca tot nu mai jucam cu el, si devine rege, trebuie sa aiba un nume... dar acela sa nu fie "The King"
[Image: bannersigmi2.jpg]
#28
Cred ca in G4 va fi numit "King Nameless"...altfel....Jowood is nish ness...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#29
mai bine numele sau sa ia functia pe care o ocupa personajul gen king,paladin,slayer.....
#30
eu sincer cred ca e bine ca eroul nu are un nume. In felul asta poti fii tu insuti, poti deveni ce vrei fie un Paladin fie un Mercenar sau de ce nu un Magician. In functie de felul de joc care ti se potriveste cel mai bine. In G4 e posibil k eroul nostru sa poarte chiar numele lui adevarat, avand in vedere k in colonie si in khorinis nimeni nu era interesat de numele tau lucru pe care-l aflii de-al lungul timpului de la Diego,Mercenari,Fire Mages dar in G4 situatia va sta altfel, vei fi rege sau mai bine zis el va fi rege...deci cam toti ar trebui sa stie cui se supun.
Stand up for something or die for nothing.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic - Cum schimb numele personajelor Simy 7 2,120 05-02-2008, 01:31 AM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)