Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Numele eroului
#31
numele eroului nu este tom bobby etc. numele eroului este The Nameless hero shy astai singurul nume care i se potriveshte
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
#32
Dar vom afla in Gothic 4 cu siguranta, doar ca va fi numele inventat de Spellbound, nu de Piranha Bytes. Daca in add-on la g3 tot se termina aventura, eu as vrea sa-i aflu numele atunci (anul acesta Tongue ).
[Image: bannersigmi2.jpg]
#33
Ar trebui sa ramana fara nume...ar fi mai fain sa auzi Nameless King...decat King John...sau nustiu ce alte prosti...sau daca tot ii dau nume...mai bine ar lasa pe cei de la PB sa ii dea unul...ar fi cel mai corect...deoarece ei s-au gandit la joc...erou si restu lucrurilor...asa ca ei ar trebui sa ii dea nume deoarece da ca ii vor da nume cei de la Spellbound ar fi o "oarecare" nedreptate...:-d-:...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#34
Eu cred ca nu ar trebui sa aiba nume.Asa ne putem incorpora cu jocul mai bine.Si suna mai cool The Nameless One decat Joe(sau orice alt nume)
#35
se va numi Rhobar III in Arcania Haha, deci asta ii enumele dupe evenimentele din g1+g2+g3+addonuri
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
#36
o sa se numeasca Nicolaie Guta pa sistem turbo (observati greseala de scriereSmile )
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
#37
in gothic 2 il numesc magicienii d apa: The Preserver Of The Balance. pe scurt Preserver.
#38
Well, to make things clear, atata timp cat numele lui The Nameless Hero nu este dezvaluit, poate fi tratat ca fiind inexistent. Nameless poarta titluri, dar nu are un nume concret. Sau, privind lucrurile dintr-o alta perspectiva, vazand cum numele Player Character-ului este "Me", se poate spune ca personajul poarta numele tau atunci cand joci Gothic.
#39
Da la sfarsitul gothicului 3 FG spune De acuma eu voi fi regele Rhobar al 3 lea Grin credca asa o sal cheme
(08-08-2009, 01:53 PM)Raven Wrote: Da la sfarsitul gothicului 3 FG spune De acuma eu voi fi regele Rhobar al 3 lea Grin credca asa o sal cheme

Da si am vazut asta cica e sfarsitul de la Fg http://www.youtube.com/watch?v=mU1F67lknGA
#40
Rhobar the Third reprezinta mai mult un titlu, decat un nume.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic - Cum schimb numele personajelor Simy 7 2,121 05-02-2008, 01:31 AM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 17 Guest(s)