Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme
#1
teapanu Wrote:Un orc din Mina Libera mi-a zis ca pentru a-mi face un Ulu-mulu trebuie sa-i aduc 4 materiale: limba de Soparla de Foc, dinti de Sarpe de Mlastina, corn de bestia Umbrei, din pesteri, si dinti de Troll. Din toate 4 am gasit 3, unul nu stiu unde este, si anume cornul Bestiei Umbrei. Orc-ul mi-a zis ca se gaseste in pesteri intunecoase, dar am controlat toata harta si nimic, nici o umbra de distrus (umbra = Swadowbeast). Deci, stii...? Multumesc!

Cam aceasta este problema lui. Il puteti ajuta?
#2
bechristian95 Wrote:
teapanu Wrote:e o intrebare in joc: un orc din mina mia zis ca sami faca o amuleta ulu-mulu( sau cum o chema) sai aduc 4 materiale: limba soparla foc, dinti sarpe de mlastina, corn de umbra din pesteri si dinti de troll; din toate 4 am gasit 3, unu nu stiu unde este si anume cornul umbrei, mia zis orc-ul ca se gaseste in peste intunecoase, dar am controlat toata harta si nimic, nici o umbra de distrus, umbra=swadowbeast. deci stii?...multumesc!

cam aceasta este problema lui.il puteti ajuta?

shadowbeast se gaseste in pesteri intunecose; am scris in mesaj gresit. multumesc.
#3
O pestera de langa satul orcilor, e o mica padure, iar apoi o pestere. Din cate stiam, parca era pe langa ea.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
#4
Fire lizard gasesti langa turnu lu' Xardas...shadow beast poti gasi vreo 2-3 in padurea din apropierea Taberei Vechi...Trol poti gasi in canion(unde ai fost cu Diego dupa focus)...si Swampshark ma gandesc ca sti ca se gasesc in Secta...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#5
Multumesc tuturor de cooperare.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Probleme la conectare la server vladeanu 1 1,240 06-30-2014, 04:52 PM
Last Post: Szekemri
  Probleme: conectare la server Cristian 5 2,578 07-23-2013, 02:11 PM
Last Post: lpalin
  Reclamatii/Probleme GMP Kristi 20 6,231 12-11-2012, 08:11 PM
Last Post: Kristi
  Gothic 1 probleme cu scripturile? Kayane 17 6,141 11-08-2012, 06:59 PM
Last Post: Robi
  Probleme Gothic 1 Robbie 15 5,892 04-24-2012, 11:22 PM
Last Post: Szekemri
  Probleme la G1 Editing CosminFlappy 2 1,409 04-03-2011, 10:36 AM
Last Post: CosminFlappy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)