Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatii/Probleme GMP
#1
Aici puteti puteti posta problemele voastre din joc cat si reclamatii ale jucatorilor/adminilor.
#2
Am eu o reclamatie:


Il reclam pe soul. De ce? Pentru ca nu ma lasa sa ma joc, toata ziua de cand vin da pe mine nu pot sta de frica lui, ii spun lasa-ma si tot nu asculta. Am ajuns sa uras mp din cauza lui. Terente i-a atras atentia de 4-3 ori si se face ca nu aude. Eu m-am saturat sa nu joc relaxat ca vine el sa se lege de mine.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#3
Este roleplay. Care mai face d'astea intra la 'inchisoare' timp de x zile in concordanta cu fapta facuta.
#4
Ionutz, tortura nu se opreste aici. Nu stiu sigur daca m-a mai auzit cineva dar ieri am discutat cu terente si a zis ca putem vinde armuri. L-am intrebat pe soul daca vinde armura de mag al apei. El a spus ca sa-i dau tot goldul meu in valoare de 2400. Astazi i-am dat goldul si armura nu a vrut sa mi-o dea. Ba inca a comentat ca de ce l-am reclamat ca m-a batut si a spus ca e massacre cand defapt e rp. S-a ajuns prea departe. Si Beowulf a remarcat.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#5
Asa si ?Ai dat bani de buna voie...Nu te-am obligat.Pai si nu e massacre ?Apasa f1 si uitate.
De ce il bateam?Pai daca il loveam umpic cu sabia incepea "Lasule,nimicule,nu esti bun de nimic"si altele.Si acum mi-a zis ca are goldul si sa ii dau "armura" dar nu a specificat care si eu i-am dat o "armura".
#6
Am specificat ieri! Am zis armura de mag, tu sti bine la ce ma refer nu fa pe inocentul. Macar da-mi bani inapoi. Eu nu ti-am zis nimic, niciodata, pentru ca tu nu ma loveai unpic cu sabia, tu nu ma lasa-i sa joc, uitate mai sus, a scris ionutz ca e roleplay. Si daca e massacre nu trebe sa lasi lumea sa joace? Nu te-am injurat nici odata, doar tu imi ziceai tot timpul da-te dracu. Eu tiam zis cand nu mai puteam ca esti las si hot. Nu sunt jicniri. Sunt adevaruri. Jicnire nu ai primit niciodata.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#7
Si acum de ce nu ai mai specificat? Armura ai vrut armura ti-am dat!Si tu cand imi spui "Atunci dute drq"? -ai uitat...
#8
Da, am spus eu asta, Haha. Incredibil, minti asa bine. Cand ti-am spus ca esti hot cred ca ai sarit in sus de fericire. De ce nu am specificat? Pentru ca de ieri am vorbit ce facem. Am zis, azi iti dau banii pentru roba de magician. Daca iti zice unul armura. Pentru cunoasterea ta in gothic nu exista nici un item cu numele armura. Si daca nu stiai la ce ma refer inseamna ca ai 3 ani si nu sti sa te prinzi. Si daca am spus, pun pariu ca tu ai zis-o intai.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



#9
Exact!!! Tu ai cerut armura si aia era roba.Haha
#10
Era citezen clothes. Daca vrei sa retrag acuzatia, ori imi dai banii inapoi ori acum imi dai armura.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''





Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Probleme la conectare la server vladeanu 1 1,196 06-30-2014, 04:52 PM
Last Post: Szekemri
  Reclamatii in game! Edd 0 1,719 09-10-2013, 10:34 PM
Last Post: Edd
  Probleme: conectare la server Cristian 5 2,548 07-23-2013, 02:11 PM
Last Post: lpalin
  Gothic 1 probleme cu scripturile? Kayane 17 6,035 11-08-2012, 06:59 PM
Last Post: Robi
  Probleme Gothic 1 Robbie 15 5,838 04-24-2012, 11:22 PM
Last Post: Szekemri
  Probleme la G1 Editing CosminFlappy 2 1,400 04-03-2011, 10:36 AM
Last Post: CosminFlappy
  Probleme Blank 4 1,254 06-25-2008, 09:57 PM
Last Post: Blank

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)