Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parteneriat GameWay.ro
#71
Trecand peste aceste concursuri, prin intermediul carora cele doua comunitati ar putea sa se cunoasca mai bine (IMO), urmatorul pas ar fi punerea cate unui banner al fiecarui forum pe celalalt.
Scopul parteneriatului mi se pare destul de clar: publicitatea reciproca. Nu cred ca asta e ceva nemaivazut, se intampla si pe multe alte site-uri/forumuri.
De asemenea, si am mai spus-o si inainte, GameWay-ul are si un site, si daca se va desfasura un proiect aici, se pot posta stiri si acolo. La fel si cu review-urile, daca e cineva interesat sa scrie un review pentru jocurile din seria Gothic/Risen, putem sa il punem pe site. Site-ul in orice caz e mai vizitat decat forumul si ar putea sa fie publicitate buna.
#72
(05-05-2012, 06:19 PM)Bogdan Wrote: Scopul parteneriatului mi se pare destul de clar: publicitatea reciproca.

Publicitate? De-asta nu intelegeam eu nimic. E...un scop, nimic de zis.
Am crezut tot timpul ca wog.ro nu cauta publicitatea ci este un forum al pasionatilor seriei Gothic. Consider ca publicitatea trebuie sa vina de la sine daca e meritata. Deja parca vorbesc despre un post tv. Adica parteneriatul asta urmareste publicitatea reciproca. Vorba lui Terente: e trist. Si eu visez proiecte creative despre care sa se vorbeasca pe wog.com. Poate ca visez prea departe.
#73
Aceasta publicitate nu va exista niciodata, si pun pariu ca acelasi lucru il vor spune si moderatorii.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)