Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parteneriat GameWay.ro
#21
Eu unul ma gandeam la un concurs de cultura generala. Ceva interactiv, 1 vs 1. Un jucator de la noi vs unul de pe gw.

E doar o idee ce trebuie upgradata. Sa-i intrebam mai intai ce vor si vedem.

So, wog.ro, la ce tip de concurs vreti sa participati impreuna cu gameway?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#22
Dar sa se tina pe forumul.asta
Ca pe gw abia se incarca paginA
Na, net praf...
Diverse intrebari din jocuri
Ex: Prima masina din nfs underground 2 pe care o ai este?
a. Nissan
b. Ferrari
c. Ford
d. Porshe
Intrebari din diferse jocuri populare...
Cum.vi se pare?
E doar o idee
#23
La nivel de concept ideea asta cu intrebari de cultura generala/jocuri video e buna, dar nu stiu cat de usor va fi de pus in practica. Nu trebuie ceva prin care sa interactionam instant, si aici singura modalitate ar fi un chat box. Daca va ganditi la ceva in genul testelor cu intrebari din Gothic, problema e ca nu e limitat accesul la test si poate fi facut de mai multe ori de fiecare persoana. Deci, ori gasim o solutie, ori ne gandim la altceva.

O optiune viabila mi se para un draft, nu neaparat cu muzica cum e cel care se desfasoara acum. Subiecte am avea de unde sa alegem, numai lume care sa participe care sa fie.
O sa ma mai gandesc si la alte idei.
#24
Sa zicem ca facem un duel 1v1
Fiecare pregateste niste intrebari pentru celalat, care raspunde mai corect trece mai departe...
???
#25
E mai usor decat credeti...putem folosi Conquiztador.ro.
Ne facem un separeu si am rezolvat, sau in cazul nostru..daca e 1v1 o camera de duel.
Sup
#26
Dap, si sunt sute de intrebari de cultura generala. Sincer daca e cu intrebari din jocuri, nu stiu daca as face chiar asa mare punctaj. Dar din cultura generala, prepare yourself!Haha
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#27
What about prima proba de la concursul survivor a lui Glumetzu'? Haha Mie mi s-a parut a naibii de interesanta. Si sunt sigur ca si aici o sa fie.

Show Content

Ce ziceti? Si asta sa fie primul concurs.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#28
Haha
Ar fi ceva interesant..
#29
(04-20-2012, 10:33 AM)roby14 Wrote: Haha
Ar fi ceva interesant..

Iti dai seama cum ar fi cu toti membrii activi de pe aici si de pe gameway? Pe wogames eram 4-5 care participam la proba asta, dar cu mai multi cred ca ar fi genial.

Astept parerea lui Bogdan. Propun ca eu sa organizez proba, astfel incat sa poata sa participe si Bogdan.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#30
NU! Dupaia sa ne comenteze ca i-am furat ideile? Mai bine ramane cu Conquiztador.
Sup


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)