Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parteneriat GameWay.ro
#31
Iti dai seama ca nu va fi asa nu?What
#32
(04-20-2012, 11:34 AM)Warhell Wrote: NU! Dupaia sa ne comenteze ca i-am furat ideile? Mai bine ramane cu Conquiztador.

Ok. Facem conquiztadorul apoi proba cu numele ascunse.

Ideea jocului nu-i apartine lui Glumetzu', nu a inventat el jocul survivor si nici prima proba a acestuia. Deci imi permit sa folosesc aceasta proba fara nici o constragere. Nu sunt in lipsa de idei, pur si simplu am chef sa organizez acea proba.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#33
Ok. N-am stiut asta, imi pare rau.
Sup
#34
Survivor cred ca e o idee buna, mai ales daca facem ceva mai detaliat care sa implice ambele forumuri.
Si cea cu duelurile pe Conquiztador e buna si pentru inceput merge. Doar sa ne gandim la ce domenii alegem. Sau poate sa nu alegem un domeniu anume si fiecare sa provoace pe altcineva intr-un anumit domeniu. Poate nici sa ne limitam la dueluri 1vs1, sau exclusiv forum vs forum, sa facem ceva mai diversificat.
#35
Eu propun istoria universala, istoria romanilor, viata de zi cu zi si limba si literatura romana.
Sup
#36
Sunt de acord cu Warhell...astea sunt cele mai potrivite domeniiSmile.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#37
Ok. Ramane asa atunci.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#38
aveti niste review-uri interesante pe site...bv
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#39
Multumim!
Daca e cineva care le are cu scrisul si cu jocurile, e binevenit sa contribuie cu review-uri, cu plata evident.

The Darkness II review.
Yesterday review.
#40
Se platesc review-urile?Haha...eu eventual as scrie review-uri retro gen aoe, aom , total war, warcraft...etc.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."



Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)