Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parteneriat GameWay.ro
#41
Ahem, nu cred ca e vreo revista sau vreun site de jocuri care sa nu plateasca pe cei care contribuie, cu atat mai mult cu review-uri. Asta cel putin daca e ceva serios, nu vei gasi review-uri de calitatea celor pe care le-am postat mai sus, facute gratis.
#42
Bogdan, faci si tu o prezentare a acestui eventual concurs pe gameway? Ai mai multa credibilitate si voce in glas acolo.

Si daca putem, pana marti sa-l si terminam.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#43
Ok, o sa postez.
Ar trebui totusi sa mai discutam despre cum se va desfasura efectiv concursul, ce subiecte alegem, cum facem duelurile, cand se joaca aceste dueluri etc.
In privinta subietelor, eu sugerez fie la alegere (fiecare provoaca pe cineva intr-un anumit domeniu iar cel provocat poate sa accepte sau nu, in functie de cat de pregatit e in acel domeniu; sau se face dubla mansa si fiecare alege domeniul la care se pricepe cel mai bine, urmand ca in caz de egalitate sa se aleaga un domeniu aleatoriu), sau sa alegem ceva cat mai general. Ideile lui Warhell sunt bune, dar mi se pare ca sunt cele la care se pricepe el cel mai bine si nu stiu daca e cazul la fel pentru toata lumea. Daca e sa alegem o tematica generala, alegerea cea mai evidenta sunt jocurile video, pentru ca pentru asta suntem toti aici. Ar mai merge si ceva de cultura generala/trivia.
In privinta duelurile cred ca ramane sa vedem mai intai cati participanti se strang.
De asemenea, sustin ideea de a termina pana marti. Vine perfect aceasta fereastra de 4 zile si ar trebui sa profitam de ea.

Rayman Origins review pe GameWay.
#44
E mai buna ideea ta Bogdan, in mare parte ai dreptate.
Sup
#45
Sincer mie mi se pare mai calumea sa avem intrebari doar de cultura generala. Uite de exemplu eu nu pot ajunge cu cunostiintele mele pentru jocuri la nivelul tau de exemplu. Eu m-am axat doar pe o ramura doua a jocurilor si nu mai mult.
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

#46
M-am uitat pe Conquiztador si nu era tema cultura generala sau trivia. Cea mai buna varianta dintre cele de acolo cred ca e viata de zi cu zi. Daca nu, lasam toate temele.
In orice caz, sa vedem cine se inscrie.
Asadar, daca vreti sa participati, postati aici.
#47
Eu particip, cu siguranta.
5400+ PAJ
135 jocuri.
5 Decoratii.
Sup
#48
Si eu particip. Daca e sa pice cand am munca sau facultate vedem ce facem.

Inscrierile pana azi la ora 00:00! Sau maine la 7:00.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#49
Eu as prefera sa facem maine competitia asta...dupa e 1 mai, si dupa din nou scoala..
Sup
#50
Ma bag si eu.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)