Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
It's a brand new day
#11
Urat rau, eu zic sa nu te opresti daca iti place asa de mult parkourul.
[Image: 242idki.png]
replyReply
#12
@Roby: Din cauza lui fratitu? Haha

Am si eu visele mele, si n-am sa renunt niciodata la ele. De la soldat pana la dictator..dar cel mai mult imi doresc sa ajung in Germania, cel din urma este cel mai aproape de realizare.
Sup
replyReply
#13
Nu,
Prima data fotbal, si a doua oara tot fotbal, si dupaia am zis ca-mi bag p**a in el fotbalHaha)
replyReply
#14
Si a 3-a oara in tasta de telefon. Haha

FOTBALUL UCIDE! Nu te uiti la TV? Haha Inca o victima facuta de fotbal.
Si sti de ce cred eu ca mor astia? Atunci cand sunt faultati cad cu nasul in iarba, si din iarba numa' Mutu stie ce sa ia, restul e otrava..aia n-au experianta lui.
Sup
replyReply
#15
Warhell
Nam butoane la tel>d
replyReply
#16
Fotbalul e cel mai fun cand nu stii sa joci !
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#17
Da Ducipal, atunci primesti cele mai multe mingi in cap..in cele mai fericite cazuri devi mai destept, iar in cel mai rau caz...911, salvarea in actiune.
Sup
replyReply
#18
E...e frumos oricum,ii enervezi p-aia pe acolo : ))

Btw,ce dracu brand new day cand te trezesti la 12?
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#19
La noi "prichindeii fitosi" se trezesc cu chilotii prin garduri si mingea pe dupa garduri. Haha
Sup
replyReply
#20
da e super tare ce vreti sa faceti toti si nuss mik am 13 Tongue implinesc in 2013 14 ani TongueTongueTongue deci is maricel si ....... stiu mai mult decat crezi u Tongue
=)) ce imi place warrhell Grin da dar a brand new day poate fi si o ora in cazul lui duciparl ma intzelegeti ? e prea tare in fins
mai astept pareri
chiar acum ma pun pe jucat gothic 2 Grin notr (l-am jucat de 50 de ori da nu ma plictisesc Smile
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)