Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo III
#11
eu am jucat diablo 3, si in chapter 2 m-am blocat prin pivnita templului
da nici prin cap nu mi-a trecut sa caut un walkthrough =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#12
mie nu place diablo 1 ca am strikt un mouse pa el Haha
dar am si io intrebare despre d3
deci dak in d3 au zis ca o sa fie vorba desrep niste actiuni care sa u pretrecut inaintea lu diablo 1 si 2 atunci cum pana mea da carcateru stie mai multe miscari ca in d1 si d2?nu trebuia sa stie mai putine?ca de!e iniante da astea.n am dreptate? o_O
PS:vezi bai goth ca nam zis nimic uratHaha dar dak te prind pe strada tot te spanzur !!
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#13


Diablo III


[Image: diablo-31.jpg]
Inca 4 zile, iar magazinele din imprejurimi de vor oferi cu bratele deschise si cu casele de marcat gata de a fi umplute de tonele de bancnote ce vor intra in buzunarele beneficiarilor. Oare noul Diablo, dupa atatia ani de asteptare va fi mai bun ca cele din urma sau Blizzard va decadea in sfarsit dupa ani in sir de succesuri. Vom afla peste 4 zile, chiar in data de 15 mai 2012.

[Image: diablo3.ui-3302009-580px.jpg]
Eu sincer cred ca nu voi fi dezamagit de cei care mi-au administra o buna parte de timp, un joc care m-a tinut ceva timp in fata ecranului. Din cate am vazut a aparut si un Beta in care sa ne facem o parere despre clasele jucabile care incet incet vor deveni legendele joculuiHaha. Printre acestea se afla Barbarian, Demon Hunter, Witch Doctor, Wizard, Monk. Ce pot sa mai spun, grafica imbunatatita, felul cum loveste personajul si cum se misca...dar si npc-urile destul de interesante, cred ca ma vor tine o buna perioada in fata ecranului.
Deocamdata lucruri rele nu prea vad din Beta sper sa mai adaugati si voi cate cevaSmile.

[Image: diablo_3_screenshot1.jpg]
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#14
inca nu la-am jucat dar o sa il joc sper sa fie super
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)