Poll: Care va place?
You do not have permission to vote in this poll.
Elvis Presley
21.43%
3 21.43%
Michael Jackson
78.57%
11 78.57%
Total 14 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvis Presley vs Michael Jackson
#31
ma esti stres. acolo prima data scrie ca ai nevoie de 'smooth surface' si 'trainers'
in primul rand cum de mj il facea oriunde cu orice papuci avea? putea sa-l faca si pe iarba si pe ciment si pe ce voia el
in al 2lea rand. ca la fac si eu ma :| ala incearca doar sa-l imite pe mj si se vede, nu a invatat el cum sa faca moonwalk
mj parca plutea ma, asta se târâie
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#32
daca vrei iti fac moonwalk pe covorHahavorbesc serios...si app...lai vazut vreodata pe MJ sa umble cu crampoane?=))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#33
ma refeream ca nu trebuie ai adidasi, il facea si in sandale Wink
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#34
ba. poate sa fie si in slapiHaha...din moment ce avea talpa cat de cat plataGrin
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#35
din ala care l-ai aratat tu zicea ca iti trebuie SUPRAFATA PLATA si ADIDASI DE ANTRENAMENT
el cum se face ca il facea peste tot ma?
gata. hai lasa. nu ai cum sa-mi raspunzi aici. el a inventat dansul, el l-a controlat, putea sa-l faca oriunde, oricand cu orice
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#36
Si ma crezi ca iti raspund?=))...dac erai mai atent scria acolo pe undeva(nu mai stiu pe undeHaha ) ca ce ii recomandat...nu ca ce ii musai...si app...cum crezi ca ii o scena...nu umpic lucioasaGrinWink
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#37
Am vazut undeva ca el purta papuci cu talpa alunecoasa, gen skate-shoes, si scena oricum era alunecoasa, doar nu dansa pe covor Haha
replyReply
#38
dageaba ma tot e greu nu iti dai seama da cat antrenament ai nevoie!!
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#39
ba da...ii destul de greu...da dak te antreneziGrin...in fine sa nu mai vd de moonwalk...sa vs si de elvis ceva de bine=)))
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#40
off: freddy mercury de obicei era straight, dar s-a prostit pe la niste petreceri, si cand a fost nebunia aia cand statea prin spitale, prietena lui cea mai buna statea cu el... tot timpul a stat cu el... era bi, dar mai mult era straight.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Michael Jackson bros Maddog 1 1,126 02-08-2010, 05:44 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)