Poll: Care va place?
You do not have permission to vote in this poll.
Elvis Presley
21.43%
3 21.43%
Michael Jackson
78.57%
11 78.57%
Total 14 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvis Presley vs Michael Jackson
#41
Gresit, avea si iubit ce drk. Nu inteleg de ce trebuie sa-i luam apararea in legatura cu asta ... daca era homosexual, nu inseamna ca nu era normal in celelalte privinte. Si a fost un muzician excelent, asta e tot ce conteaza.
replyReply
#42
Mai aveti putin si faceti un thread: "Cat la suta era gay Freddy Mercury" =))
replyReply
#43
Helper tin NEAPARAT sa te contrazic :| nu era gay DELOC, era cel putin bi. si m-am interesat. poti cauta si pe wikipedia si pe google pe la stiri si unde vrei tu. el o avut o prietena in jur de 6-7 ani parca, sau mai mult. si a stat alaturi de el cand era bolnav de sida si era tarait prin toate spitalele. din cate se stie, el s-o prostit la niste petreceri si de asta se zice ca e gay si de atunci tot s-a zis ca e gay dar el tinea la prietena aia a lui... pe scurt: A FOST BI. dar mai mult straight decat bi ma. nu ai auzit niciodata in presa sau undeva ca freddy mercury a avut UN PRIETEN [doar vrajeli pentru publicitate, iti garantez], dar o sa vezi ca scria despre prietena lui :|

acum sunt sigur ca o sa cauti peste tot si o sa te interesezi, dar nu-mi zi mie, eu iti spun cum a fost si ce a fost.
asta e thread cu mj si ep
o sa zic si ceva de mj... peste tot in presa s-a publicat ca a facut stop-cardiac. unii spun ca a facut stop-cardiac de la o supra-doza... :-<
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#44
din mj si ep ati dato in gay cred ati gresit threadu Haha
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#45
Aia nutritionista lui o zis ca mj o luat nuj ce anestezice care nu se vand in farmacii...
app...lasatil in pace pe fred=)))...las ca va fac io thread cu cat la suta era fred gay daca vreti(bune idee gothHaha )
ah era sa uit ...luati de aci people:
http://www.youtube.com/watch?v=kt4v9Rflv68
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#46
Haha good point
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#47
filip,inceteaza sa mai pui linkuri cu EP !intelege si tu ca chiar nu ne intereseazaGrin fata da MJ si da roacheri aia 2 Haha
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#48
de acord cu alex. de cand puneai linkurile, nu m-am uitat la nici unu Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#49
treaba ta ba...da pacat de voi baieti...nu stici cei fainWink
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#50
=)) gresit. tu nu stii ce-i fain. daca ma uit bine eu sunt exact ca alex. stim ce-i muzica adevarata, mai ales rockul old school Wink
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Michael Jackson bros Maddog 1 1,146 02-08-2010, 05:44 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)