Poll: Care va place?
You do not have permission to vote in this poll.
Elvis Presley
21.43%
3 21.43%
Michael Jackson
78.57%
11 78.57%
Total 14 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvis Presley vs Michael Jackson
#51
Man...nu stiu ce sa fac...sa continui sa ne certam sa fac mai activ forumul...sau sa folosesc Expresia "Cine-i mai destept cedeaza":-?...Voi folosi varianta nr 2 dar sa sti ca as fi putut continua inca 5 pagini daca nu mai bine=)))...deci:
"CINE-I MAI DESTEPT CEDEAZA"
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#52
Haha nu conteaza.

xplozer, am vazut ca ai votat mj. ne spui si noua de ce? Smile [dar vreau sa-l batem pe filip rau =)) pana acum e 4-1 pentru noi
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#53
reformulez: ... 5-1 Grin
replyReply
#54
Ba man...iti zic de ce pruncilor din ziua de azi le place MJ...CA NU LOR AUZIT PA ELVIS...de exemplu tu ai zis ca nici nu te uiti la linkuri...atunci cum poti sa zici ca nu iti place daca nici macar nu ai auzit...si app...conteaza ca ii 4-1?...poate sa fie si 4 mil -1 ca tot o sa strig in gura mare ELVIS ROXXXXXXX\m/
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#55
nu ma uit. pentru ca il stiu pe elvis de cand eram mic, numai el era la tv dupa ce a murit. [ca si mj acum] si nu mai are rost sa ma uit la el. nu-mi place. Wink mj rocks Smile
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#56
mie mia placut dakt aia cu tutti frutti alu EP Haha
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#57
Tuti fruti alex=)))...mai asculta aia jailhouse rockHaha
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#58
(07-03-2009, 10:32 PM)uf33 Wrote: nu ai auzit niciodata in presa sau undeva ca freddy mercury a avut UN PRIETEN [doar vrajeli pentru publicitate, iti garantez], dar o sa vezi ca scria despre prietena lui :|
Frate, bubui ~X(.
http://en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mer...rientation
http://en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mer...sonal_life (paragraful al doilea, ala cu baiile)
Citeste aicea si vezi ce zice. Sa vezi ca a fost homosexual. Nu mai garanta tu atata, eu ascult Queen de la 12 ani (adica de 4 ani incoa).

(07-03-2009, 10:32 PM)uf33 Wrote: acum sunt sigur ca o sa cauti peste tot si o sa te interesezi, dar nu-mi zi mie, eu iti spun cum a fost si ce a fost.
De ce, ai fost acolo cu el? L-ai verificat tu daca e homosexual?
replyReply
#59
ba. acolo scrie ca o inceput sa mearga in cluburi de gay si toate alea. si eu dupa cum ti-am zis s-o prostit prin niste cluburi. si nu era gay, era bi mai mult ca sigur. si in prima chestie care mi-a dat-o incepe asa 'While some critics have suggested that Mercury hid his sexual orientation from the public other sources refer to the singer as having been "openly gay". :| si tu ai zis mai sus ca avea prieten. :| si el a zis ca-i gay pentru ca ii placea s-o arda prin cluburi dar avea prietena :| si nu imi zi tu mie ca asculti queen de 4 ani. tata asculta de cand s-a lansat [adica de 40 de ani] si inca mai asculta si de fiecare data cand se afla ceva despre el, tata se interesa. deci nu-mi zi tu mie. ma doare undeva ca asculti tu queen de 4 ani. si nu fi asa sigur ca s-ar putea sa te inseli odata si o sa 'stai cu ochii-n soare' ca sa nu folosesc alte expresii mai vulgare /Smile, si nu te mai da tu asa destept. esti mai mare ca mine cu un an. eu nu sunt asa de prost cum crezi sau cum erai tu la 15 ani.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#60
(07-05-2009, 08:43 PM)uf33 Wrote: si nu imi zi tu mie ca asculti queen de 4 ani. tata asculta de cand s-a lansat [adica de 40 de ani] si inca mai asculta si de fiecare data cand se afla ceva despre el, tata se interesa.
Asta nu inseamna ca trebuie sa stii tu.

(07-05-2009, 08:43 PM)uf33 Wrote: si nu te mai da tu asa destept.
Nu eu fac pe desteptul, tu faci pe prostul.

(07-05-2009, 08:43 PM)uf33 Wrote: esti mai mare ca mine cu un an. eu nu sunt asa de prost cum crezi sau cum erai tu la 15 ani.
Nu inteleg cine te-a pus pe tine moderator cand in mod evident, esti cel mai putin in stare de a avea acest post. Incepi sa ma insulti, te contrazici fara rost si fara documentatie, nu iti formatezi bine posturile.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Michael Jackson bros Maddog 1 1,146 02-08-2010, 05:44 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)