Poll: Care va place?
You do not have permission to vote in this poll.
Elvis Presley
21.43%
3 21.43%
Michael Jackson
78.57%
11 78.57%
Total 14 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elvis Presley vs Michael Jackson
#61
1. ti-am citit toate posturile.
2. eu am vorbit cu tata despre asta. pe net sunt tot felul de porcarii fata de ce era la vremea respectiva.
3. raducu m-a pus moderator in caz ca nu stiai. eu imi fac treaba. nu eu te insult si daca nu ti-ai dat seama ma documentez inainte sa scot o prostie pe gura
4. repet. nu mai fa pe desteptul. daca erai tu mai in stare ca mine sa fii mod, de ce nu te-a propus raducu si pe tine in pollul acela?
bine. acum poti sa taci sau sa vorbesti la pereti. sincer, incetez sa ma mai contrazic cu tine pentru ca nu am cu cine sa ma inteleg si cum zice filip: desteptul cedeaza primul.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#62
Va rog, terminati cu asta, peste tot voi va certati... si daca nu o faceti voi o face altcineva. Incercati sa cedati cumva, vorbiti despre MJ si EP nu Freddy Mercury, sau faceti un alt thread, si certati-va cat vreti pe messenger, dar nu faceti din forum arena de lupta. Gasiti o alta cale de a discuta, asa nu veti rezolva nimic, doar va veti enerva mai tare si veti incepe sa va injurati. E ridicol...
replyReply
#63
dupa cum ai vazut, eu am terminat xD. daca el o sa continuie sa bata campii in continuare, nu o sa-l deranjez.
michael jackson e tare Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#64
(07-05-2009, 10:35 PM)uf33 Wrote: eu am vorbit cu tata despre asta. pe net sunt tot felul de porcarii fata de ce era la vremea respectiva.
Tacto' nu e sursa credibila Haha


(07-05-2009, 10:35 PM)uf33 Wrote: 4. repet. nu mai fa pe desteptul. daca erai tu mai in stare ca mine sa fii mod, de ce nu te-a propus raducu si pe tine in pollul acela?
Pentru ca am refuzat postul inainte sa se re-deschida forumul Smile


Ahh da, si nu eu sunt cel care se cearta. Doar piciul asta uf incearca sa faca pe omul care e in stare sa mentina o discutie. Cand devine prea complicata pentru capul lui prea greu, o da in deraieri. Deci da, Raducu a facut o decizie proasta prin a te alege moderator.

In fine, on-topic: Ambii artisti sunt buni, si nu prea pot fi comparati din moment ce nu au cantat acelasi stil de muzica.
Ei doi au fost insa considerati cei mai buni doar pentru ca erau populari printre fetele dornice sa se indragosteasca si baieti care au ca sursa credibila tatii lor. Exista multe alte voci mai frumoase decat ale celor doi, precum Frank Sinatra, Ray Charles, Stevie Wonder s.a.
replyReply
#65
ba. nu vezi ca te contrazici singur? prima data am zis ca tata asculta queen de 40 ani si tu ai zis ca asta nu inseamna ca stiu eu despre queen. eu am zis ca am vb cu el despre asta, tu zici apoi ca nu-i o sursa credibila. :| si putin mai intereseaza ce crezi tu despre mine. poti sa te duci sa te arunci in lac si e parerea ta ca nu merit postul de moderator. daca nu-l meritam, nu eram votat, si cum se face ca din toti userii de pe site, numai tu ai ceva cu mine? /Smile stii ceva? nu-mi raspunde. nu ma intereseaza xD
[si am pus punct]
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#66
Alt WOOW! =))
replyReply
#67
(07-06-2009, 01:08 PM)uf33 Wrote: ba. nu vezi ca te contrazici singur? prima data am zis ca tata asculta queen de 40 ani si tu ai zis ca asta nu inseamna ca stiu eu despre queen. eu am zis ca am vb cu el despre asta, tu zici apoi ca nu-i o sursa credibila. :|
Frate, daca nu stii ce inseamna "a te contrazice", de ce mai folosesti cuvantul? Te faci de ras.

(07-06-2009, 01:08 PM)uf33 Wrote: si cum se face ca din toti userii de pe site, numai tu ai ceva cu mine? /Smile
Piciule, nu-ti face sperante prea mari. Eu doar ti-am contracariat prostia de ai zis-o mai devreme ca Mercury era heterosexual. Nu imi pasa cine esti, si ma plictisesti prin prezenta ta.
replyReply
#68
eu o sa incetez sa-mi pun mintea cu tine. am pus punct si iti recomand sa-mi recitesti comentariile. vorbesti aiurea.
pa! xD
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#69
Da, bravo pustiule! Ai invatat bine sa te faci de ras dandu-te "batut" Haha.
replyReply
#70
Michael Jackson. Amandoi au cantece cu succes dar Elvis e cam demodat... si-mi place mai mult stilul lui Michael Jackson.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Michael Jackson bros Maddog 1 1,146 02-08-2010, 05:44 PM
Last Post: ufy

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)