Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gold
#1
Dupa cum ati putut observa a fost introdus un nou plugin, prin intermediul caruia userului ii este acordat gold pentru activitatea depusa.

Pagina pluginului este:

http://www.worldofgothic.ro/forum/newpoints.php

Puteti observa acolo detalii.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
Ă da, o intrebare:
*putem folosi goldu asta pentru ceva sau e just for fun?:d
replyReply
#3
(07-14-2012, 11:47 AM)roby14 Wrote: Ă da, o intrebare:
*putem folosi goldu asta pentru ceva sau e just for fun?:d

Normal ca poti. Poti sa il inmultesti... poti sa il donezi... poti sa il tii la tine. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#4
Parca a mai fost candva pusa..oricum pare interesant..Probabil vor face userii sa fie mai activi.
Sup
replyReply
#5
Eu propun sa se face totusi ceva cu gold'ul. E doar o propunere, nu imi sariti in cap X_X.
Propun ca la x gold (multi...) userul sa ii poata da ca sa primeasca o facilitate pe timp limitat..de exemplu (e doar un exemplu), sa poti vedea in Hidden pentru 5 minute(stiu ca asta e aiureaHaha)...sau sa iti poti schimba culoarea username-ului. Sau... sa se blocheze schimbarea mesajului de sub username si sa poata fie deblocat doar cand se investeste x gold.
Nu stiu daca toate astea sunt posibile...dar totusi se poate face multe lucruri cu gold-ul, iar userii ar fi mai tentati sa posteze.
Sup
replyReply
#6
Da, adica sa faca off topic si posturi naspa pentru mai mult gold...
Nu crezi?
replyReply
#7
N-ai ce offtopic sa faci..gold-ul se da si in functie de caractere.
Sup
replyReply
#8
Avem un plan care sa includa hidden talks. Inca unul ar fi prea mult.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#9
Tocmai te-ai uitat pe cel mai stupid exemplu pe care l-am dat. Haha
Mie mi se pare ca schimbarea culorii username-ului, sau blocarea mesajului de mai jos de el si deblocarea doar cand se investesc suficienti gold suna bine..depinde cum vreti si voi.
Sup
replyReply
#10
Alte idei sunt binevenite... orice are legatura cu goldul.. de exemplu un joc. Sau concurs care sa implice direct goldul. La finalul fiecarei runde daca pierzi dai o suma de gold... ..
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gold alin333 21 7,694 09-27-2011, 08:52 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)