Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gold
#1
Nu nu e vb de gothic ci te userele noastre...vreau sa spun ca imi apare in dreapta sus la fiecare user cv de genu:Gold.xyz...pt ce ne trebuieste "Gold" -wtf :-?
#2
Gold-ul se acumuleaza de fiecare data cand faci un post, si s-ar putea sa foloseasca in viitor in cadrul anumitor proiecte. Cam acesta este, in mare parte, sistemul de gold.
#3
Goldul se mai acumuleaza si n finctie de threaduri...si de lungimea posturilor si a threadurilor
daca faci un post mic primesti mai putin gold...daca faci mai lungi primesti mai mult
de exemplu x face 10 posturi mai scurte si vine y si face 5 posturi dar un post ii cat doua posturi de a lui yGrin
un exemplu practic este threadul lui Crawler[ro]...a facut un thread foarte lung a lua aproape 10000 gold=))...poate si ai bine
iar la ce va folosi...cu siguranta vom afla sau ne va spune staffulWink
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
#4
eu vreau sa-mi trimiteti aurul acasa Grin
Quote:un exemplu practic este threadul lui Crawler[ro]...a facut un thread foarte lung a lua aproape 10000 gold
am luat mai putin Haha , dar am si muncit la el asa ca se merita :>
[font=Arial][size=medium][color=#1E90FF][align=center]
Don't hate the player, hate the game
#5
la un post normal, fiecare caracter scris = 1 gold [acum nu va apucati sa scrieti ca nemancatii la fiecare post ca luati warn] si fiecare thread deschis mi se pare ca iti da 10 gold.
.Chorus Romance says Good Night.
#6
pot sami cumpar mancare cu goldul sau placa video Grin Haha)
#7
Incearca! Haha
#8
No moar arena?No way!Adio, eu m-am carat.
#9
In cazul asta un cuvant am de zis 'Cara-te' nu te opreste nimeniWinkTongue
#10
In cazul asta am trei cuvinte de spus, **** ****.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gold Szekemri 30 7,489 07-17-2012, 10:48 AM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)