Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine sunt eu? Dar cine e el?
#11
Ce ar fi sa incepem toti pe aici sa vorbim urat "Ce p*** mea faci bai m******* ?"
Chiar meriti warn.Daca era doar o expresie de ce ai sters reply-ul ?

Daca vrei sa mai continuam hai sa vorbin din discuti generale.
replyReply
#12
Defecte:

Cateodata sunt prea sincer,
Prea imi este mila,
Nu prea ma descurc la auto-incurajare
Sunt putin pretentios in cautare unui prieten deoarece caut sinceritate,
Si stau mai mult singur.


Calitati:
Sunt darnic,
Ajutator,
Respect oamenii,
Si iert foarte usor daca eu simt ca acel om chiar regreta,
Pot inveseli pe ori cine.
Celelate pareri

Terente: Esti un om bun care spune pe fata si cauta in adancul unui om pentru a afla tot.
Old Nick: Un om intelept care insa nu vrea sa arate prea mult tristetea sa. Sper sa se faca un leac pentru aceasta boala a fiului tau.
Carnage:Esti un om puternic, increzator si iubitor
Raducu:Un om dur dar corect si pus pe treaba, cu respect fata de oameni
Warhell: La inceput am avut ceva certuri dar sper ca sau dat uitarii, pentru acum stiu ca esti un om bun dar putin cam prea izolat.
Roby: Un glumetHaha, care face ca orice sa fie usor.
Zamolxis: Un viking fara palarie cu coarneHaha. Iubitor, sufletist si curajos.
Bv:Esti un om care ajuta foarte mult chiar si acel om nu-ti cere ajutorul, bravo bv.Haha
Ionutz: Esti nou si inca nu te-am cunoscut prea bine dar pari un om cu capul pe umeri.
Kristi:Ai facut multe pentru forum si sigur o sa ajungi cand va veni timpul in locul cu verdeata.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#13
(07-31-2012, 10:32 AM)Hegan Wrote: Defecte:

Cateodata sunt prea sincer,
Prea imi este mila,
Nu prea ma descurc la auto-incurajare
Sunt putin pretentios in cautare unui prieten deoarece caut sinceritate,
Si stau mai mult singur.


Calitati:
Sunt darnic,
Ajutator,
Respect oamenii,
Si iert foarte usor daca eu simt ca acel om chiar regreta,
Pot inveseli pe ori cine.
Celelate pareri

Terente: Esti un om bun care spune pe fata si cauta in adancul unui om pentru a afla tot.
Old Nick: Un om intelept care insa nu vrea sa arate prea mult tristetea sa. Sper sa se faca un leac pentru aceasta boala a fiului tau.
Carnage:Esti un om puternic, increzator si iubitor
Raducu:Un om dur dar corect si pus pe treaba, cu respect fata de oameni
Warhell: La inceput am avut ceva certuri dar sper ca sau dat uitarii, pentru acum stiu ca esti un om bun dar putin cam prea izolat.
Roby: Un glumetHaha, care face ca orice sa fie usor.
Zamolxis: Un viking fara palarie cu coarneHaha. Iubitor, sufletist si curajos.
Bv:Esti un om care ajuta foarte mult chiar si acel om nu-ti cere ajutorul, bravo bv.Haha
Ionutz: Esti nou si inca nu te-am cunoscut prea bine dar pari un om cu capul pe umeri.
Kristi:Ai facut multe pentru forum si sigur o sa ajungi cand va veni timpul in locul cu verdeata.

Sunt tot din august 2011 pe forum, ca tine.
replyReply
#14
Asta e ce asteptam. Ideea e sa va spuneti aici ce aveti sa va spuneti, ajungand intr-un final sa va impacati.

Ionutz, este adevarat ca a primit multa antipatie din partea unor useri pentru ca m-a aparat pe mine. Si pentru ca nu l-a pus pe roby14 in lista lui. Haha
Ideea e sa nu se supere nimeni pe nimeni in threadul asta. Este vorba despre sinceritate. Si ea trebuie apreciata chiar daca este negativa/pozitiva sau neutra.

Am sa fac si eu o lista cu ce cred eu despre fiecare dintre voi.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#15
(07-31-2012, 12:07 PM)Ionutzel Wrote:
(07-31-2012, 10:32 AM)Hegan Wrote: Defecte:

Cateodata sunt prea sincer,
Prea imi este mila,
Nu prea ma descurc la auto-incurajare
Sunt putin pretentios in cautare unui prieten deoarece caut sinceritate,
Si stau mai mult singur.


Calitati:
Sunt darnic,
Ajutator,
Respect oamenii,
Si iert foarte usor daca eu simt ca acel om chiar regreta,
Pot inveseli pe ori cine.
Celelate pareri

Terente: Esti un om bun care spune pe fata si cauta in adancul unui om pentru a afla tot.
Old Nick: Un om intelept care insa nu vrea sa arate prea mult tristetea sa. Sper sa se faca un leac pentru aceasta boala a fiului tau.
Carnage:Esti un om puternic, increzator si iubitor
Raducu:Un om dur dar corect si pus pe treaba, cu respect fata de oameni
Warhell: La inceput am avut ceva certuri dar sper ca sau dat uitarii, pentru acum stiu ca esti un om bun dar putin cam prea izolat.
Roby: Un glumetHaha, care face ca orice sa fie usor.
Zamolxis: Un viking fara palarie cu coarneHaha. Iubitor, sufletist si curajos.
Bv:Esti un om care ajuta foarte mult chiar si acel om nu-ti cere ajutorul, bravo bv.Haha
Ionutz: Esti nou si inca nu te-am cunoscut prea bine dar pari un om cu capul pe umeri.
Kristi:Ai facut multe pentru forum si sigur o sa ajungi cand va veni timpul in locul cu verdeata.

Sunt tot din august 2011 pe forum, ca tine.

Stiu dar nu am apucat sa stiu chiar asa multe.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#16
(07-31-2012, 01:34 AM)soul of darknes Wrote: Ce ar fi sa incepem toti pe aici sa vorbim urat "Ce p*** mea faci bai m******* ?"
Chiar meriti warn.Daca era doar o expresie de ce ai sters reply-ul ?

Daca vrei sa mai continuam hai sa vorbin din discuti generale.

Nu eu am sters postul, ci Kristi.

Pentru cei care n-au vazut, am scris la thread-ul "Detinatorul dealului 2" ca: Chuck Norris are C***ele in talpa si moare de durere, iar dealul imi revine mie.
Daca voi considerati ca merit warn, dati-mi warn.
replyReply
#17
Nu considera nimeni ca meriti warn. N-ai jignit pe nimeni si e prima greseala ca sa spunem.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#18
Hai sa intru si eu in jocul asta.
Defecte:
- am un temperament vulcanic intr-un mod imprevizibil. Grin
-am o fixatie aproape militara pentru disciplina individuala si de grup.Grin
Astea sunt cele mai importante si reprezinta originea celorlalte, pe care n-am timp sa le enumar aici...Haha
Calitati:
-sunt perseverent.
Atat.
Despre ceilalti:
-Roby- imi place ca se implica mai mult decat altii; nu-mi place ca e prea "moale". Putin "nerv" i-ar prinde bine.Haha
-Terente- imi place ca pune suflet in tot ce face, e inima forumului; nu-mi place ca uneori nu se tine de cuvant Grin
-Raducu- imi place ca inca se ocupa de forum; nu-mi place ca restrictioneaza sectiunea Risen.
-Carnage- imi place ca face curatenie pe forum; nu-mi place ca de la traducerea g3 nu prea se mai implica in proiecte (asta cu proiectele e valabila pentru mai multi useri).
-Kristi- imi place ca a salvat forumul ; nu-mi place ca e prea religios.
-Warhell- imi place ca are personalitate; nu-mi place din cauza povestii cu nazismul.
-Hegan- imi place ca e consecvent si sta pe forumul asta care este destul de plictisitor uneori; n-am ce sa-i reprosez.
-Zamolxis- imi place ca e vulcanic ca mine Haha;nu-mi place ca vorbeste mult si face putin.
-George- nu-mi place deloc, e o copie nereusita, (ca si originalulHaha) a lui mircea badea (cu litera mica, bineanteles).
Despre alti useri nu ma pot pronunta pentru ca nu am avut prea mult de-a face cu ei.
Mai pot mentiona:
-Ionuţ- care pare foarte motivat sa se implice in activitati.
-Bogdan- care are o atitudine foare eleganta si serioasa pe forum, si o spun sincer, desi am avut cateva discutii mai neplacute.
replyReply
#19
(08-01-2012, 07:55 PM)old nick Wrote: Putin "nerv" i-ar prinde bine.Haha
Orice ar insemna astaHaha.
replyReply
#20
(08-01-2012, 08:08 PM)roby14 Wrote: Orice ar insemna astaHaha.

Adica ceva din personalitatea lui Warhell si ceva din galagia lui Zamo.Haha
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)