Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine sunt eu? Dar cine e el?
#21
Chiar nimic de reprosat la Hegan? Nimic?Haha
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#22
(08-01-2012, 08:28 PM)Hegan Wrote: Chiar nimic de reprosat la Hegan? Nimic?Haha

Nu amestec gramatica in discutia asta. Asa ca eu n-am ce sa-ti reprosez. Deocamdata...Haha
replyReply
#23
(08-01-2012, 07:55 PM)old nick Wrote: -Terente- imi place ca pune suflet in tot ce face, e imima forumului; nu-mi place ca uneori nu se tine de cuvant Grin

Recunosc. Grin Dar ciudat e ca in viata de zi cu zi, nu cred ca e vreun om care sa zica ca nu am facut ceea ce am promis. Cateodata merg chiar si prea departe doar pentru a tine cont de promisiunea facuta. Nu pot sa trec peste promisiuni pe care nu le duc la bun sfarsit.

Pe forum... na'.. am ajuns sa fac si astfel de lucruri. Dar timpul a cauzat asta. Pe la inceputurile mele pe wog, ma tineam de tot ce promiteam, aveam mai multa ambitie. Dar timpul e devastator, dupa cum bine cunosti.




Si sa incep si eu sa-mi zic parerea despre voi. ~!preiau lista de la oldnicu'.


-Roby- un tip cu care am ajuns sa discut destul de mult, atat pe forum cat si in afara lui. Stie multe despre mine si eu stiu cateva despre el. Nu-mi place sa dau sfaturi, dar ce a zis si oldnick, zic si eu. Mai multa duritate, bunule samaritean.

-Oldnick- nu am ce sa spun. Am mai spus de atatea ori ce cred despre tine. Toate bune si frumoase. Ca de fiecare data cand spuneai ceva in sugestii pentru forum, care oarecum ma legau si pe mine, ma indispuneau putin pe moment, din mai multe motive, dar dreptatea era de partea ta. De cele mai multe ori. Tongue

-Radu- un om cu care n-am prea apucat sa vorbesc si sa-l cunosc. Relatia dintre noi a fost strict profesionala. Haha

-Carnage- un moderator harnic, indragostit, pe care de asemenea nu prea am apucat sa-l cunosc.

-Kristi- tot respectul meu. Un user care a sustinut forumul din toate punctele de vedere. M-a sustinut si pe mine. Un om care tine si isi apara principiile. Din nou, tot respectul meu.

-Warhell- hmhmh. ~devil face~ : un cineva care m-a dus putin pe pragul nervozitatii, care mi-a pus rabdarea la test, care a incercat sa intoarca lumea impotriva mea, ca intr-un razboi. In acelasi timp, m-a impresionat prin pasiune, prin sustinerea principiilor lui, oricare ar fi acelea. Un membru ce tine la wog. De-a lungul timpul l-am ignorat, l-am felicitat, l-am jignit indirect. Smile

-Hegan- un tanar care ne-a rasturnat toate asteptarile noastre la povestea rpg si care ne-a surprins prin maturitate in acea poveste. Il respect enorm si nu-i vad nici un defect.

-Zamolxis- nu prea stiu multe despre Zamolxis. Am impresia ca de multe ori se ascunde. Nu stiu daca mi se pare mie, sau chiar asa e. Si am avut ceva discutii cu el.

-George- un om cu care ma inteleg bine... atunci cand am ocazia sa vorbesc cu el. Am impresia ca intelege ce vreau eu sa zic mai bine decat oricine de pe forumul asta. Un om care cunoaste sintagma de muzica buna si care mi-a facut cunostiinta virtuala cu Bob Marley.

-Bogdan- atitudine foarte eleganta, la fel cum a spus si oldnick. M-am inteles ok cu el. Cand am mai vb de cateva ori cu el, cred ca nu prea mi-a inteles glumele si le lua la inceput ca pe ironii. Smile Asta cred ca a tinut mai mult de mentalitatea amandurora, care a dus la discutii care nu erau chiar 100% relaxate. Dar asta a fost la inceput. Acum ma intelege. Haha

-Soul- vrea actiune... ii plac razboaiele micute. Cred ca-i place pe aici. Mai mult nu stiu despre el.

-Ionuţ- de ce l-am lasat ultimul pe Ionut? ... Ultimul dar nu cel din urma. Un user relativ nou, care a inceput in forta. Imaginatie, forta de munca... un inceput foarte bun. M-a aparat si pe mine in fata vulpoilor de pe wog. Haha


Revin cu edit daca am uitat pe cineva.

-Vlad- (aka Bv05)... L-am uitat. Haha Un user foarte ok, un brasovean de-al meu. Si ce poti sa vrei mai mult decat atitudinea unui ardelean ca mine. Cea mai smechera atitudine. Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#24
Ma bag si eu:
Defecte:

neserios cateodata, de multe ori cand incep un lucru ma codesc sau nu-l termin
Calitati:
prietenos, iubitor, pun pasiune in ceea ce-mi place sa fac, sportiv
Despre ceilalti:
-Roby- serios as putea spune, activ pe forum, un bun ajutor
-Terente- un om matur care mi-a fost de un mare ajutor in traducerea Gothic 3, foarte serios si ordonat cu idei originale
-Raducu-un tip amorezat ca si mine banuiesc Haha ordonat si el, nu prea activ in ultima perioada, este un admin priceput
-Oldnick- barbat in toat firea, stie sa se afirme si isi prezinta opiniile fara de frica parerilor contradictorii, serios si ajuta foarte mult comunitatea prin sugestiile lui
-Kristi- un tip foarte religios :d , a ajutat foarte mult si comunitatea de altfel, ii place sa se implice in activitati
-Warhell- tu esti un om care atunci care are ceva de zis zice si ai si opinii puternice, foarte activ pe forum :d heil warhell Haha
-Hegan- un pusti indragostit de gothic Grin e interesant ca iti place as de mult istoria si ai cu cine vorbi despre asta pe forum, if you know what i mean Haha
-George- scurt si la obiect, iti place sa te implici Wink
-soul of darkness- pasionat de razboaie, de istorie la fel ca si warhell si hegan
-Ionut- fiind user nou nu prea am apucat sa te cunosc dar pot sa spun ca te tii de treaba
[Image: 242idki.png]
replyReply
#25
Calitatile mele:

- Ma descurc surprinzator de bine la scoala, desi nu ma pregatesc acasa absolut deloc (incep clasa a 12-a in septembrie si pana acum am terminat toti ani cu media generala peste 9)
- Imi fac prieteni destul de usor
- Sunt destul de bun la sport (fotbal, basket, volei, tenis de masa...)

Defectele mele:

- Uneori ma supar foarte repede
- Sunt o fire vulcanica (desi eu nu consider asta un defect Haha )
- Urasc matematica
- Si inca vreo cateva mii...

Parerea mea despre ceilalti:

Terente: Esti un tip excelent, foarte ambitios si pasionat de tot ce ai facut aici pe WoG. Ai tot respectul meu! Imi pare bine sa stiu ca mai exista tineri ca tine in Romania asta. Mi-ar face placere sa am ocazia sa te intalnesc vreodata.
Raducu: Un admin excelent, fara el nu ar fi existat acest forum.
Hegan: Daca de la varsta asta esti atat de inteligent si priceput, sigur vei ajunge departe in viata.
Carnage: Un tip foarte de treaba, care imi aminteste de un coleg de-al meu. Succes la fete si in lupta impotriva spambotilor!
Old Nick: Esti un om care a trecut prin multe si bune si rele, dar totusi ai ramas puternic si gata mereu sa iti zici parerea in orice situatie, chiar daca e in dezavantajul tau, ceea ce nu poate decat sa ma faca sa te respect si mai mult (prin asta imi amintesti foarte mult de tatal meu Smile ).
Warhell: Stii deja ca nu iti impartasesc sentimentele despre nazism si Hitler, dar trecand peste asta esti un tip foarte ambitios, atasat de forum (la fel ca si majoritate dintre noi Grin ), glumet si devotat lucrurilor in care crezi. Bravo!
Soul of Darknes: Cred ca te enervezi mult prea repede (poate ca gresesc, sau ca te-am prins intr-o perioada mai deosebita, nu stiu) si nu inteleg care e motivul adevarat pentru care esti suparat pe mine... in afara de astea esti de nota 10.
Ionutzel: Nu te cunosc de prea mult timp, dar deocamdata esti super. Keep up the great work!
Roby14: Esti un user devotat care se implica in foarte multe activitati si proiecte pe forum.
replyReply
#26
Care spune pe aici ca Terente e matur, nu il cunoastetiHaha.
replyReply
#27
(08-03-2012, 12:55 AM)roby14 Wrote: Care spune pe aici ca Terente e matur, nu il cunoastetiHaha.

Adevarat.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#28
Multumesc tuturor pentru aprecieri.

Se pare ca eu l-am omis pe Carnage...
Esti un iubaret si om devotat in ale' sportului. Grin
Sup
replyReply
#29
Mie mi-ar fi placut sa-mi gasiti defectele... Warhell, hai tu, ca in tine am incredere. Sinceritate.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#30
Ok..daca nu te superi..

-Lasi de multe ori de la tine..de exemplu ...daca eram in locul tau atunci cand 'm-am jucat cu nervii' tai ... faceam prapad...Haha
-Pui prea mult suflet, si daca la final nu esti apreciat te superi...
-Un lucru care nu-mi mai place..desi nu-l consider un defect..warn-urile pe tema rasista. De exemplu..chiar atunci cand am luat ban cateva ore. Spuneam ca ii apreciez pe japonezi ca nu luau prizonieri. Asta nu poti spune ca e rasism. Mai bine mort decat sa fi batjocorit si inchis de rival.
-Injurile indirecte. Grin

Asta e tot ce am gasit in tine..niste defecte nesimnificative, cum fiecare om are. Daca nu erai tu, probabil ca multi dintre noi nu ne-am fi cunoscut. Tu esti inima forumului.
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)