Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic 5
#51
google translator cumva?
De unde ai articolul?
replyReply
#52
de pe pagina lor oficiala si da am folosit si google translator cu putine corectari.
replyReply
#53
Link please. Pe paginile de care stiu eu nu e nimic nou postat de vreme buna.
replyReply
#54
lol nu e pe pagina oficiala sau ceva, e doar un fan la fel ca noi care isi da o parere Link => http://gkrage.com/piranha-bytes-could-re...5-in-2015/
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#55
Nu stiu ce sa zic.Cei de la deep silver au spus ca vor pregati ce va important pentru un eveniment (nu mai stiu care.o sa vad) ,si avand in vedere colaborarea cu Piranha Bytes pt. crearea lui risen sper sa fie vorba de vreun risen 3.O sa aflam la un moment dat.
replyReply
#56
Ma mai bine gothic 5 ca mie nici risen 1 numi merge.
replyReply
#57
da ce sistem ai ? ca daca risen 1 nu iti mergea logic ca gothic 5 (daca va fi) nu o sa-ti mearga
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#58
(03-20-2013, 07:41 PM)Drackon Lord Wrote: Nu stiu ce sa zic.Cei de la deep silver au spus ca vor pregati ce va important pentru un eveniment (nu mai stiu care.o sa vad) ,si avand in vedere colaborarea cu Piranha Bytes pt. crearea lui risen sper sa fie vorba de vreun risen 3.O sa aflam la un moment dat.

Nu se pune problema ca Deep Silver sa aibe vreo treaba cu seria Gothic. Doar daca este vorba despre Risen 3, insa nu cred nici in acest caz, deoarece Risen 2 a aparut destul de recent (27.04.2012)

Daca cumva PB va lucra la un nou Gothic, cel mai probabil Nordic Games va avea prioritate, avand in vedere colaborarea dintre PB si Nordic Games, care continua sa distribuie jocurile precendete din serie.
replyReply
#59
Pai dupa mine daca Deep Silver se ocupa de seria Risen iar PB si Nordic Games de seria Gothic atunci posibilitatea de a aparea Gothic 5 si Rise 3 e destul de mare.
replyReply
#60
In ecuatia asta doar Piranha Bytes sunt developeri, NG si DS sunt doar distribuitori. Deci e ori una, ori alta, ambele deodata nu, mai ales ca PB nu e o echipa chiar asa de mare cat sa isi permita sa lucreze la doua proiecte in acelasi timp.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Wink Gothic Animatie GagaManMusic 42 21,624 09-21-2015, 03:25 PM
Last Post: GagaManMusic
  gothic returning stalin75 1 1,866 07-02-2015, 01:57 PM
Last Post: Watras
Sad Cea mai tare serie de walkthrough a seriei Gothic (RO) bucurgabriel25 13 5,745 12-10-2014, 10:11 PM
Last Post: bucurgabriel25
  Gothic 2 - the movie - proiect Szekemri 31 13,727 10-20-2012, 09:43 PM
Last Post: soul of darkness

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)