Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
La mulţi ani, România!
#11
[Image: stock-footage-romania-flag-animation-wit...clouds.jpg]
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#12
ok.
replyReply
#13
(12-01-2012, 01:26 AM)g3orge13 Wrote: ok.

Ok.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#14
Cam asa arata un gest frumos manjit cu rahat.
replyReply
#15
La multi ani Romania! La multi ani tuturor romanilor!
replyReply
#16
Nici un la mulţi ani.

72 de ani de minciună ! Ziua asta trebuia schimbată din 1940, de la moartea României Mari.
Sup
replyReply
#17
(12-01-2012, 10:21 AM)Warhell Wrote: Nici un la mulţi ani.

72 de ani de minciună ! Ziua asta trebuia schimbată din 1940, de la moartea României Mari.

Faci la fel ca anul trecut de 1 decembrie. Anul asta nu vom mai dezvolta subiectul. Este ziua nationala. E tot ce conteaza.

Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#18
poate voi trezi dispretul celorlalti Haha dar mie nu-mi place Romania ! deloc ! as fi preferat sa fiu portughez sau olandez sa altceva in afara de roman nascut in romania ... sigur e ok e o tara faina ... dar ce a ajuns e sub orice critica
replyReply
#19
(12-01-2012, 01:24 AM)Terente Wrote: [Image: stock-footage-romania-flag-animation-wit...clouds.jpg]

Despre asta e vorba in threadul asta. Despre ce dracu' vorbesc unii dintre voi? Comentati in alt thread, sau mai bine in alta tara daca asta nu va convine.
La multi ani, Romania.
replyReply
#20
Asta e Romania. O tara dezbinata.. Noroc ca unii dintre noi inca mai simt mandria de roman si dupa ora 12 noaptea iti ureaza la multi ani (mi s-a intamplat). La multi ani Romania si romani, inca o data!
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  România, te iubesc? Szekemri 190 48,146 07-19-2012, 06:13 PM
Last Post: Szekemri
Exclamation WORLDOFGOTHIC ROMÂNIA: THE RETURNING Szekemri 88 24,206 03-24-2012, 10:29 AM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)