Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
La mulţi ani, România!
#21
Eu port mereu tricolorul la mana,de cand l-am pus,de un an si ceva,nu l-am mai dat jos si am fost bucuros sa vad si alte persoane ca mine care purtau ceva sau atrageau atentia ca sunt romani,inca este speranta!

La multi ani Romania si tuturor romanilor !
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#22
La multi ani, Romania! Si mai ales, La multi ani tuturor celor care gandesc romaneste!
Cedryk, din pricina unora ca tine tara asta e asa cum e. Din pricina unor nerecunoscatori care traiesc intr-o tara in care inca locuitorii sunt liberi si nu traiesc intr-o tara ca Statele Unite unde toti locuitorii sunt tinuti sub jug.
Vezi tu, pentru mine ziua Romaniei e o sarbatoare...si urasc toti necioplitii si toti smecherasii care ei cred ca sunt smecheri ca fac batjocura de propria lor tara. Din pricina unora ca tine, occidentul isi bate si isi va bate mereu joc de tarisoara noastra. Din pricina tuturor idiotilor care prefera sa stea dezbinati in loc sa se uneasca. Din pricina celor care prefera sa distruga si sa manjeasca in loc sa puna osul la treaba si sa faca ceva.

Imi inchei discursul meu jignitor(probabil) si plictisitor(pentru unii). Prin a repeta cuvintele de inceput.
La multi ani, Romania! La multi ani, tuturor celor ce gandesc romaneste!
"Errare humanum est sed perseverare diabolicum."
"Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo."
"Inter arma silent leges."

replyReply
#23
La multi ani Romania !
Si sa speram ca o sa trecem peste toate greutatile.
replyReply
#24
(12-01-2012, 01:41 PM)cedry2k Wrote: poate voi trezi dispretul celorlalti Haha dar mie nu-mi place Romania ! deloc ! as fi preferat sa fiu portughez sau olandez sa altceva in afara de roman nascut in romania ... sigur e ok e o tara faina ... dar ce a ajuns e sub orice critica

Stai sa te intreb ceva: Tu cand te gandesti la "Romania" la ce te gandesti mai exact? La cei cateva zeci de mii de politicieni din ultimii ani sau la cei ~19-20 de milioane de romani de rand? Daca e vorba de prima atunci nu ti se pare ciudat sa judeci un popor din cauza unui mic grup de oameni necinstiti din interiorul lui?

P.S. La multi ani Romania! [Image: flag-of-romania.gif]
replyReply
#25
La multi ani Romania mica.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#26
pff romania a ajuns sub orice critica si nu vorbesc doar de un grup de politicieni care tot fura. nu... vorbesc de oamenii aia care fura pe la colturi care sunt in stare sa te omoare pt 100 de lei
fugari,gainari si tot restul
nu ma credeti comunist dar daca mas fi nascut acum 20 de ani poate ar fi fost mai bine acum sunt mii de studenti care termina faculta si nu au servici si altele si altele
si poate ca nu-mi place romania ca probleme ei sunt ''unice'' daca pot sa zic asa .
si sincer eu am sa incerc sa o transform iin ceva mai bun dar .... nu prea cred ca se poate
astazi 1 decembrie pt mine nu a insemnat atat de mult ...


totusi daca va fi sa mai ''traiasca'' romania
as zice un calduros la multi ani romania
replyReply
#27
@old nick si @warhell Urmatorul care va mai continua cearta asta fara sens va primi warn.
replyReply
#28
Hei azi e ziua Romaniei, buna rea e Romania. Ne aducem aminte de istorie si daca ne unim sa o schimbam. Sa facem ceva pentru Romania.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#29
(12-01-2012, 01:58 PM)old nick Wrote:
(12-01-2012, 01:24 AM)Terente Wrote: [Image: stock-footage-romania-flag-animation-wit...clouds.jpg]

Despre asta e vorba in threadul asta. Despre ce dracu' vorbesc unii dintre voi? Comentati in alt thread, sau mai bine in alta tara daca asta nu va convine.
La multi ani, Romania.

Asta spuneam mai devreme, asta spun si acum. Poti sa-mi dai warn, mare branza...
replyReply
#30
are dreptate hegan
RESPECT ROMANIA
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  România, te iubesc? Szekemri 190 48,147 07-19-2012, 06:13 PM
Last Post: Szekemri
Exclamation WORLDOFGOTHIC ROMÂNIA: THE RETURNING Szekemri 88 24,206 03-24-2012, 10:29 AM
Last Post: Dastan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)