Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domeniu nou!
#11
pai totul este schimbat Haha useri noi Smile si acuma e si un banner cu world of gothic forum Haha
replyReply
#12
Ok, am cam exagerat, imi retrag cuvintele(inafara de faza cu Faby) si sper ca sa nu va faca si voua ce ne-a facut noua! Dar dupa cate mi-a zis Raducu',are si el un ,,plan'' de rezerva, in caz de ceva!
Pana atunci sper ca sa duc o ,,viata'' buna aici!
Srry again!
replyReply
#13
Ce plan? Ca sincer nu stiu ce vrei sa zici Tongue am zis ca in cazul in care nu mai avem domeniu wog.ro avem wog.org Wink.
replyReply
#14
(12-05-2009, 07:00 PM)Raducu Wrote: Ce plan? Ca sincer nu stiu ce vrei sa zici Tongue am zis ca in cazul in care nu mai avem domeniu wog.ro avem wog.org Wink.

Da, la aia mam referitSmile
replyReply
#15
hi dudes =)
nice forum Shadow Wink
@Lucian: De ce ar face Faby asta? Aici nu sunt trolli care sa-l determine la asa ceva =P
replyReply
#16
nNici unde a facut faza nu sunt trolli care sa il determine! El e un troll!
Nu are rost sa mai zic ca se lua de fiecare newcomer...etc!
ah da, aici sa incheiat Cruciada Anti-Faby pe orice forum! Daca vreti sa vorbim, dati-mi add
[email protected]!
replyReply
#17
(12-05-2009, 08:17 PM)Luciantheripper Wrote: nNici unde a facut faza nu sunt trolli care sa il determine! El e un troll!
Nu are rost sa mai zic ca se lua de fiecare newcomer...etc!
ah da, aici sa incheiat Cruciada Anti-Faby pe orice forum! Daca vreti sa vorbim, dati-mi add
[email protected]!

Faby nu e un troll! Si, daca ma gandesc bine, majoritatea userilor activi de pe fostul wog.ro se luau de fiecare nou-venit...
replyReply
#18
[Image: troll.jpg]
replyReply
#19
Lol ce tare e imaginea Haha Haha un trol? Haha
replyReply
#20
(12-05-2009, 09:25 PM)Illidan Wrote: Lol ce tare e imaginea Haha Haha un trol? Haha

Da, un troll, intr-o pestera, la calculator Haha =))
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)