Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domeniu nou!
#21
(12-05-2009, 08:33 PM)Necro Wrote:
(12-05-2009, 08:17 PM)Luciantheripper Wrote: nNici unde a facut faza nu sunt trolli care sa il determine! El e un troll!
Nu are rost sa mai zic ca se lua de fiecare newcomer...etc!
ah da, aici sa incheiat Cruciada Anti-Faby pe orice forum! Daca vreti sa vorbim, dati-mi add
[email protected]!

Faby nu e un troll! Si, daca ma gandesc bine, majoritatea userilor activi de pe fostul wog.ro se luau de fiecare nou-venit...

Lol chiar nu stiam de asta Smile (ca se lual userii de pe wog.ro de fiecare nou venit) oricum bine ca am ales forumul potrivit Haha stiti voi Smile
replyReply
#22
Good for you! One life saved! Haha Smile
replyReply
#23
buna ziua/seara. ;Wink
nu stiu ce sa zic, sunt surprins de toate activitatile de pe forum, de useri [inclusiv glumetzul], dar nu prea ma pot exprima direct in legatura cu tot, pentru ca de obicei sunt discret si incerc sa ma feresc de confilcte, mai ales pe forum si toate cele. bine ati venit cu totii. sa aveti o sedere placuta
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#24
Ohhh, nice job dudes. Eh, asa mai zic si eu, poate infloreste in cele din urma WoG-ul romanesc. Macar nu mai exista situatia Old camp - New camp. Ar fi frumos sa se adune userii din ambele 'tabere' aici si poate reusim sa ne dezvoltam, fara spam, cu cat mai multe discutii care tin de GOTHIC, fara certuri si 'poze'... stiti voi cu ce am avut de a face mai demult, fara injuraturi si poate fara declaratiile de 'Duca-se-n ...' dintre membri.
Eu am sa fac vizite cat mai dese de acum pe aici, pt ca sper ca de data asta vom ajunge undeva.
replyReply
#25
ah. inca ceva. de ce ni s-a sters reputatia? :-w
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#26
(12-06-2009, 01:22 AM)ufy Wrote: ah. inca ceva. de ce ni s-a sters reputatia? :-w

Ca sa incepem de la 0 Haha
replyReply
#27
Haha incredibil
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#28
lol excelent Haha acum tre sa dau sau primesc reputatie Smile
replyReply
#29
Asa. As dori sa zic si eu vreo 2-3 cuvintele, daca mi se permite.

Un mesaj postat pe vechiul wog.ro

Show Content

Nu stiu daca se aplica la tot ce s-a discutat pe threadul asta, dar ma rog.

In al doilea rand - nu voi fi admin. Mi-am reconsiderat decizia. Voi face designul sitului principal [sa semene cu acesta de pe forum, ma bucur ca va place Tongue] si dupa aceea ma car.
[Image: rKewW.jpg]
replyReply
#30
ow. m-ai lasat @-) i mean. e cel mai bun mod de a arata ca ai dreptate.
filosof te faci b-)
imi place cum ai gandit si toate cele.
multumim de tema, de site si de tot.
totusi, nu deranjeaza daca mai ramai pe la noi Smile
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)