Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topicul cu sport
Nu prea inteleg rationamentul: Chelsea merita sa castige pentru ca Bayern a avut o caruta de ocazii? Oricum mi-a placut meciul, au fost ocazii de ambele parti cu toate ca Bayern a dominat de la un cap la altul - dupa cum era si de asteptat. Nu prea inteleg incapatanarea lui Guardiola de a juca cu Rafinha dreapta si Lahm mijloc. Au jucat clar mai bine dupa ce au revenit la formula clasica. Ribery a fost iar senzational, daca o tine tot asa castiga Balonul de Aur.
De la Chelsea nu cred ca mi-a placut de cineva anume, au jucat ca o echipa si in mare au facut ce le-a cerut Mourinho si au fost aproape sa le iasa. Sper sa aiba mai mult succes in UCL si campionat, imi place cum e construita echipa (nu prea inteleg de ce vor sa il dea pe Mata tho).
replyReply
(08-31-2013, 07:36 PM)Bogdan Wrote: Sper sa aiba mai mult succes in UCL

Muşcă-ţi limba! ... pardon...Muşcă-ţi degetele!!
Sup
replyReply
Lol, da, nu mi-am dat seama ca sunt cu noi in grupa. Oricum, trebuie sa fim realisti, in primul meci cu Chelsea avem sanse mici chiar si pentru un egal. Am inteles totusi ca ultimul meci e tot cu ei, iar daca Chelsea merge bine (se califica dupa meciul patru), ar trebui sa avem un meci mai usor.
replyReply
Ce credeti ca va face Romania in aceasta seara??

Min 2-3 : Goool Marica !

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
3-0. I-am futizat.
Sup
replyReply
Am urmarit un rezumat cu activitatea lui Chiriches in meciul cu Aston Villa de alaltaieri seara. Mi se pare foarte tare ca joaca la fel ca la Steaua, cu acele iesiri in ofensiva, care i-au si iesit in mare parte. Din cate am observat a jucat si dreapta, ceea ce e foarte bine pentru el, in Anglia un jucator polivalent e pretuit foarte mult.

http://www.youtube.com/watch?v=sh3imUgsT4w
replyReply
(09-26-2013, 12:02 AM)Bogdan Wrote: Am urmarit un rezumat cu activitatea lui Chiriches in meciul cu Aston Villa de alaltaieri seara. Mi se pare foarte tare ca joaca la fel ca la Steaua, cu acele iesiri in ofensiva, care i-au si iesit in mare parte. Din cate am observat a jucat si dreapta, ceea ce e foarte bine pentru el, in Anglia un jucator polivalent e pretuit foarte mult.

http://www.youtube.com/watch?v=sh3imUgsT4w

Din video-u ala nu i-au prea iesit duelurile la cap.. mi se pare ca doar unul l-a castigat din 3-4. Dar a parut ca a jucat destul de bine in rest.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
[Image: 1378743_10151907632153678_1689142818_n.jpg]

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
Da ce meci frumos,mi-a placut extrem de mult Steaua,aproape ca te face mandru ca esti roman.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
Da foarte frumosasa victoria Stelei cu 0 la 4 Grin (La a 2 a repriza nu mai m-am uitat a fost prea deprimant Haha )

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)