Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topicul cu sport
Aia n-a fost Steaua. Aia a fost o clonă a Stelei de acum câţiva ani..
Sup
replyReply
Au jucat cu Chelsea bă, nu e ca si cum era "derby" cu Dinamo.
replyReply
(10-02-2013, 07:39 PM)Bogdan Wrote: Au jucat cu Chelsea bă, nu e ca si cum era "derby" cu Dinamo.

Corect dar au ratat multe ocazi (doar eu am numarat 3) si Tatarusanu e mic copil pe langa Cech....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
Oh da, am impresia ca nu vor face mai mult de 1 punct. A da, la mine in clasa, toti(stelistii) ziceau ieri ca bate Steaua, ca a mai batut si anul trecut si azi cand ii ofticam putin Grin, au zis acelasi lucru ca Bogdan, ca au jucat cu Chelse. Haha
FlowerFlower
replyReply
Si eu sunt stelist si cam acelas lucru am zis si eu cu colegi mei stelisti Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
(08-29-2013, 07:43 PM)Warhell Wrote: Defilăm prin grupa asta.
HahaHaha
Adevar ai grait Warhell!
replyReply
De unde scoateti voi un punct ma?
Dinamo e bine,e acolo la caldurica,la jumate,nici prea sus nici sa se ia cu Rapid de mana in B si de Europa nici nu mai vorbesc,cel mai bine e sa stai acasa si sa razi de Steaua.Eu nu am nimic cu ei,dar cand il aud pe lache ala de Mitica:"Steaua o sa defileze prin grupa" si aud si comentatorii de la tv cand incep cu superstiile lor sinistre :"Steaua nu a mai pierdut cu o echipa engleza din 1005" sau "Chelsea nu a mai castigat in deplasare de n meciuri" sunt penibili si astfel si Steaua devine penibila din cauza lor,acum serios,pe cine asteptati voi sa bateti?Ce campionat e in Anglia ce campionat e in Romania?Cati bani are rusul ala nenorocit cati are Becali Puscariasu'?Anul astati stati acasa pe canapea cu dinamovistii si va uitati mai departe la UCL si Uefa.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
^Ai dreptate în mai multe privinţe mă, da' totuşi, nu-s de acord cu ce zici de Dinamo. Tu ca dinamovist ar trebui să îţi doreşti ca echipa să joace-n Europa...nu să fie la mijloc.

@Robi: Cine s-o aşteptat că Steaua îl vinde pe Chiricheş şi că ăia de la Schalke îs aşa de buni? Eu sigur nu.
Acum pot zice că din dubla cu Basel ... în cel mai bun caz ieşim cu o victorie. Dacă nici pe ăştia nu-i batem ... chiar nu mai avem ce căuta în primăvara EL.
Sup
replyReply
(10-02-2013, 08:34 PM)Warhell Wrote: Acum pot zice că din dubla cu Basel ... în cel mai bun caz ieşim cu o victorie. Dacă nici pe ăştia nu-i batem ... chiar nu mai avem ce căuta în primăvara EL.

Acuma o inceput sa spuna ca pierd deoarece e becali la parnaie si n-are cine face curatenia...
Cu atitudinea asta vrei sa faca ceva?Haha
Daca fac un egal o sa fie bucurie maxima..
replyReply
Uite că Georgievski ăla îşi face bagajele tocmai din cauza lui Becaili. Haha
Sup
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)