Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topicul cu sport
Chiar credeam că îi bate Pandurii pe portughezi...
Sup
replyReply
O, da, arbitrii au inceput sa isi faca treaba. Grin A vazut careva meciul Petrolului? Deci dupa parerea mea, ala clar nu a fost gol.
FlowerFlower
replyReply
(10-07-2013, 07:47 AM)dorelys Wrote: O, da, arbitrii au inceput sa isi faca treaba. Grin A vazut careva meciul Petrolului? Deci dupa parerea mea, ala clar nu a fost gol.

O fost gol.

http://youtu.be/ai64uZE1X7E?t=6m17s (Pune stop la min. 6:21, exact atunci cand loveste mingea, se vede clar ca era treuta de linie)

P.S. Majoritatea oamenilor nu isi dau seama cat de greu e pentru albitrii. Comentatorii si noi ceilalti putem revedea faza de n ori si din n unghiuri, si uneori tot ne e greu sa ne dau seama care ar fi fost cea mai buna decizie, dar totusi avem nesimtirea sa ne asteptam de la albitrii sa ia o decizia prompta si corecta de fiecare data, si daca se intampla vreodata sa fi gresit, incepem sa-l in juram pana ne plictisim... nu ma refer la albitrii care i-au spaga, ci la ceilalti seriosi (sunt destui albitrii seriosi si aici la noi in Romania).
replyReply
Taceti ma ca vine Mutu la Dinamo.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
Si ce crezi ca o sa faca Mutu?
FlowerFlower
replyReply
Tot,Mutu si Danciulescu,iti dai seama?Trebuie sa-l mai aduca pe Lobont,pe Tamas pe Moti,Pulhac,Vlad Munteanu,Niculescu,Niculae,Florentin Petre sa-l readuca din morti si pe Catalin Haldan,daca tot vor sa faca o treaba s-o faca cum trebuie.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
Visezi mult prea mult. Mai ca ma faci sa rad. Haha
FlowerFlower
replyReply
(10-07-2013, 08:26 PM)dorelys Wrote: Visezi mult prea mult. Mai ca ma faci sa rad. Haha

Asa e el, mai visator cand e vorba de dinamo...Rolleye
replyReply
Şi totuşi, uite ce fain merge Dinamo de când o venit ăla. E fratele pierdut a lu' Reghe.
Sup
replyReply
Daaa,aproape zici ca nu.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)